Linux Cafe

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Türkçesever

Profesör
hocam öyle olunca da sonraki adıma geçiş aktif olmuyo, bu hotmail'e de destek vermiyo sanırım o yüzden iptal edeyim ben hotmail kullanıyorum
POP gibi bir seçenek olması lazım, var mı orada? Ben Gmail ile girmiştim. Ondan kabul etmiyor anlaşılan.
Sunucu: pop3.live.com
Kullanıcı adını e-postanız.
Portu 995.
Şifreleme yöntemi ise SSL şifreleme gibi bir seçenek olması lazım.

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
arkadaşlar thunderbird bende agır çalışıyo, alternatif olarak bi şey önerebilir misiniz? xubuntu kullanıyorum :D:D hafif olsun hızlı işlem yapsın yeter görsellik önemli degil msdos tarzı bile olabilir :D
Açıkçası Thunderbird'in ağır çalışmasının tek bir nedeni aklıma geliyor, o anda internet bağlantı hızın yavaş olabilir. Başka bir şeye geçmeden önce internet bağlantı hızını kontrol ettin mi ? :D

8993122290119

Üyecik
arkadaşlar beniim bellek kullanımım football manager kapalıyken %20-25 arası oluyo (mozilla falan acık nette takılırken) fm açınca 40lara çıkıyo 8 gb ram var sizce fazla mı kubuntu kullanıyorum :D

Halktan Biri

Dekan
Onursal Üye
arkadaşlar beniim bellek kullanımım football manager kapalıyken %20-25 arası oluyo (mozilla falan acık nette takılırken) fm açınca 40lara çıkıyo 8 gb ram var sizce fazla mı kubuntu kullanıyorum :D
Sistem açılışında daha doğrusu boşta RAM kullanım durumu nedir? Ben Kubuntu 17.10 kullanıyorum. Boşta yaklaşık 400 MB Ram kullanılıyor.

Türkçesever

Profesör
Ben Antergos Cinnamon kullanıyorum şu an. Sık sık masaüstü ortamını değiştiriyorum. Alışkanlık oldu. RAM kullanımı şu an %35 Firefox açıkken. Normal bence.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Müjdemi isterim, 17.10.1 ile gelen 4.13 kerneli artık bilgisayarlarımda çalışıyor. Tabi çalışmaktan kastınıza bağlı. Bir sonraki LTS kernelinde inşallah netbook'umun touchpad'i multitouch çalışacak :)

8993122290119

Üyecik
arkadaşlar sistem fanlarını kontrol edebildiğimiz uygulama veya terminal komutları var mı? mesela grpu 60 dereceyi geçince başlasın vs gibi :D

stat counter