Limitless Studios Ekip Alımı

Bu konuyu okuyanlar

LimitlessStudios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Selamlar.Limitless Studios Adında Küçük Bir Mobil / PC Oyun Geliştirme Ekibi Kurmak İstiyorum.
Oyun Tasarımlarını Unity'den Yapıyorum.Yani Ekibe Gelmek İsteyen Kişi,Az Da Olsa C# veya JavaScript'e Az da Olsa Aşina Olmalı.Yaş Sınırı Getirmedim,Fakat Çok da Ufak Olmasın Tabii Ki.(11 Gibi)
Şuan da Bir Mobil Oyun Üzerinde Çalışıyorum.Ekibe Katılacak Kişide Bana Yardımcı Olmalı.Şuanlık Sadece 1 Kişi Alacağım.İlk Oyunu Piyasaya Sürdükten Sonra 1 Kişi Daha Alabilirim.Şey Diyor Olabilirsiniz:"Biz Çok Gördük Böyle Ekip Kuranları,Ama Hepsi Sadece Kurmakla Yetindiler"
Haklısınız O Halde.Bende Çok Gördüm Fakat Bu Kuran Arkadaşlar Konu Hakkında Hiçbir Bilgisi Olmayan Arkadaşlar.Örneğin Bir Oyunu Programlarken Hareket Kodlarını Bile Yazamazlar.Bu Nedenle,Amatör Olduğu Belli Olan Kişilerin Alımlarını Kaale Bile Almamanızı Tavsiye Ediyorum.
Dediğim Gibi,Yaş Sınırı Yok,Unity'ye ve C# a Çok az Aşina Olsun Yeter.C# Bilsin Demiyorum.Ben Öğretirim,Sadece Daha Önce Kullanmış veya Kullanmaya Çalışmış Olması Bile Yeterli.
Katılmak ve Başvurmak İçin Skype Adresim: efeerdem72@hotmail.com
Türk Bayrağı Resmi Olacak Morpheus / Efe Yazıyor.
Skypeniz Yoksa efeerdem72@gmail.com Adresine Mail Gönderebilirsiniz.
İyi Günler.