Limit 800-1000TL

Bu konuyu okuyanlar

admrc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonum bozuldu şimdi yeni alıcama ama hala karar veremedim.Kafayı yicem en sonunda.:blink:
İlk başlarda İphone3GS alıcaktım, Apple onla ilişkiyi kesicek dediler vazgeçtim.:crying: Sonra iPhone4 alıcaktım oda fazla para geldi ama dayım telefoncu bulabilirse temiz alıcam ama zor temizini bulmak. :bored:En son S2 düşündüm onda tuzlu geldi. :cursing:

Herneyse telefonda aradığım özellik internet, oyun, uygulama,hız çok iyi olmalı.Kamerasıda, görüntü kaliteside iyi olmalı.Önerileri bekliyorum! :thumbup:

kalamara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence htc al iphone alma. iphone da sadece bluetooth u diğer bi iphone la alışveriş yapabilirsin. (bence çok önemli.herkesin ayfonu olcak diye bi şey yok.) ben htc yi öneririm. ama son modellerine bak. son modeller 2 milyar 1.5 milyar. 2.ellerine bak. olmadı bi düşük modellerini al.ayfon istiyosan al. anlamıyorum zaten bu ayfon hayranlığını. bu kadar para neden veriyolar anlamıyorum. ama işletim sistemi de çok önemli. Androis vs iOS :D

aman galaxy s lere hiç para verme. :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Samsung Pocket tavsiye ederim.
600 tl falan var heralde fiyatı.

admrc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence htc al iphone alma. iphone da sadece bluetooth u diğer bi iphone la alışveriş yapabilirsin. (bence çok önemli.herkesin ayfonu olcak diye bi şey yok.) ben htc yi öneririm. ama son modellerine bak. son modeller 2 milyar 1.5 milyar. 2.ellerine bak. olmadı bi düşük modellerini al.ayfon istiyosan al. anlamıyorum zaten bu ayfon hayranlığını. bu kadar para neden veriyolar anlamıyorum. ama işletim sistemi de çok önemli. Androis vs iOS :D

aman galaxy s lere hiç para verme. :D

Genelde herkez Sony Ericsson Xperia'nın bu fiyatlar civarındaki telefonlarını tavsiye ediyorlar.Hiç Sony Ericsson kullanmadım bilemiyorum.
Nefret ediyorum teknolojiden!

kalamara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben olsam sony den hatta xperiadan uzak dururum. teyzem aldı bir gün rahat yüzü görmedi. gitti sonra iphone3 aldı. ben begenmedim ayfonu. diğer telefonlardan ne farkı varda 1-2 milyar daha fazla veriosun. neden çünkü marka olmuş. ama yine de sen daha da araştır. ama ben xperianın hiç bi modellerini beğenmiyorum.

istiosan kaçak galaxy 2 alabilirsin benim hocam aldı 400 dolara :D hemde 0. ama tabii ki sonradan pasaport kaydını felan yaptır. :D

admrc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Android alacaksan git Nexus al derim. İlk sen alırsın güncellemeleri, diğer markalardaki arkadaşlar kıvranırken sen keyfini sürersin...

1100 TL'ye var. Dayına söyle getirtsin :)

admrc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dayıma söylerimde limit rakama dikkat :p

kalamara

Asistan
Reaksiyon puanı
0

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Sadece ekranı görmek zorlaşıyor dimi?Kamera falan etkilenmiyor.

foto ve video kalitesi değişmiyor fakat foto ve video çekerken ne kadar zoom yaptığımı bazen göremiyorum. ben fazla foto çekmediğim için önemli değil ama ciddi olarak fotoğraf çekmeye meraklıysan seni sıkıntıya sokabilir. Diğer telefonlarda benzer sorun var mı bilmiyorum ama evo 3d'de var.

Son mesajlar