LG V30 selfie kamerası çokmu kullanışsız

Bu konuyu okuyanlar

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
v30 ile ilgili bazı duyumlar aldım selfie kamerasının orta segment telefonlardan bile kötü olduğunu söylüyorlar bu konuda ne düşünüyorsunuz????

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
v30 ile ilgili bazı duyumlar aldım selfie kamerasının orta segment telefonlardan bile kötü olduğunu söylüyorlar bu konuda ne düşünüyorsunuz????
Tmm kötü olabilir de itin bir tarafına sokmanında mantığı yok yani.
Gelsin önce bir görelim sonra ona göre yorum yaparız

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Yahu G6'da 1/3 sensör vardı bunda 1/5 okudum bir yerde öyle ise facia
Valla murat G6 gibi olursa v30 en çok ben gömerim yine g6 yı nasıl gömdüysem. Ama Mesut çeviğin videosunda fotoğraf kalitesi çok kötü değildi tabi bunu ayrıntılı testlerle görmemiz gerekıcek

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben sayılara bakmam , bizzat incelemesini bekliyorum , Note 8 vs V30 'un ama arkası iyi gibi duruyor , önü çok kötüde değil ama S8 filan yanında kötü kalacağını düşünüyorum .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla murat G6 gibi olursa v30 en çok ben gömerim yine g6 yı nasıl gömdüysem. Ama Mesut çeviğin videosunda fotoğraf kalitesi çok kötü değildi tabi bunu ayrıntılı testlerle görmemiz gerekıcek
Aşık olduk, En iyi Android telefon, tombik falan filan işte böyle övülen bir cihazdan ben birşey beklemiyorum çok efsane övecekler zaten.

Son düzenleyen moderatör:

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Aşık olduk, En iyi Android telefon, tombik falan filan işte böyle övülen bir cihazdan ben birşey beklemiyorum çok efsane övecekler zaten.
Önemli olan Berkin reisle, Ne derlerin adamı Ersin abinin dedikleri benim gözümde. Adamlar çıkartıp masaya koyuyorlar öyle incelemeyi yapıyorlar
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben sayılara bakmam , bizzat incelemesini bekliyorum , Note 8 vs V30 'un ama arkası iyi gibi duruyor , önü çok kötüde değil ama S8 filan yanında kötü kalacağını düşünüyorum .
Eğer ki fiyatı 3500 lira dahi olsa ben net bir şekilde S8 öneririm alacak olanlara. Ki lgde bu zeka varken 3800 3999 arası sürer
Abi adam g6 yı 3699 dan sürdü be. Lan nasıl bir strateji bu ya

M

Murat Burç

SDN Okuru
Önemli olan Berkin reisle, Ne derlerin adamı Ersin abinin dedikleri benim gözümde. Adamlar çıkartıp masaya koyuyorlar öyle incelemeyi yapıyorlar

Eğer ki fiyatı 3500 lira dahi olsa ben net bir şekilde S8 öneririm alacak olanlara. Ki lgde bu zeka varken 3800 3999 arası sürer
Abi adam g6 yı 3699 dan sürdü be. Lan nasıl bir strateji bu ya
LG o cihazı göndermez Ersin abi de o cihazı aldırtmamak için bin dereden su getirir.
Teknoseyir inceler ama
F1.6 varya o F1.69muş:D:D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
LG o cihazı göndermez Ersin abi de o cihazı aldırtmamak için bin dereden su getirir.
Teknoseyir inceler ama
F1.6 varya o F1.69muş:D:D
G6 yı gönderdi ama Lg :D
Murat abinin kamera testlerine hayranım ya. Adam resmen bu konuda Türkiyede tek.
Düşünsene Berkin Reisle Murat abinin aynı kanalda olduğunu. 2 Saat inceleme yapsınlar zaman ayırır izlerim ben valla

M

Murat Burç

SDN Okuru
F1.6 v
G6 yı gönderdi ama Lg :D
Murat abinin kamera testlerine hayranım ya. Adam resmen bu konuda Türkiyede tek.
Düşünsene Berkin Reisle Murat abinin aynı kanalda olduğunu. 2 Saat inceleme yapsınlar zaman ayırır izlerim ben valla
Ersin- Murat-Berkin- Hamdi- -Levent abiler
5'li bir araya gelmiş ürün inceliyor düşünsene efsane olur.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
F1.6 v

Ersin- Murat-Berkin- Hamdi- -Levent abiler
5'li bir araya gelmiş ürün inceliyor düşünsene efsane olur.
Cidden böyle birşeyin olmasını isterdim. Ama diğer kanallara yazık olurdu orası ayrı

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Beyler sakin fazla gömmeyelim cihazı ancak denildiği gibi diyafram değeri biraz daha düşük olabilirmiş.Ayrıca v serisindeki geniş açı gibi bir çok özellik mevcud insanlar iyi veya kötü olduğuna kendileri karar versinler benim gibi ön kamerayı yanlışlıkla kilit ekranında açanlardansanız (kamera görürse yüzümüzü maazallah lensi filan çatlar o nasıl yüz ,ayda bir mi yıkanıyorsun,sen niye varsın ki gibi şeyleri söyleyemeden.)
Size çok kaliteli gelir ancak telefonu arka cebinde o sınıftan bu sınıfa koşturan arka kamerası kullanılmamaktan tozlanmış ön kamerası ise kullanılmaktan ağlayan bir telefona sahip liseli o.. öhmm kız iseniz yeterli gelmeyecektir.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Orul orul o...

Reaksiyon puanı
16,118
foto moto yok ortada ne kötü olucak ki? vga kamera koymuyor ki...
atın ön kamera ile çekilmiş foto...
IMG_20170628_170604.jpg

bu zte maxi plus5 kamerasının işi whatsapp o kamerayı ön kamera diye görüyor niyese? ters sahibinden olabilir...

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Ön kamerası çöp. Bataryası da yetersiz. 6-7 ay sonunda günde en az 2 kere şarj etmek zorunda kalır o cihazı alan biri. Arka kameraya da geniş açı yerine bokeh falan ekletseler daha iyi olurmuş bence. Telefoto muydu neydi onun ismi.

daksit20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
lansmanına gıdıp anlattıklarına gore on kameranın da bende kotu oldugunu dymustum hatta sdn vıdeosunda ızlemıstım

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ön kamerası çöp. Bataryası da yetersiz. 6-7 ay sonunda günde en az 2 kere şarj etmek zorunda kalır o cihazı alan biri. Arka kameraya da geniş açı yerine bokeh falan ekletseler daha iyi olurmuş bence. Telefoto muydu neydi onun ismi.
Bataryanın kötü olduğunu nerden çıkardın

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bataryanın kötü olduğunu nerden çıkardın
3300 bataryasi var. Sdn cevapliyorda bile s8+ nin 3500 luk bataryasinin yetmedigini powerbank alinirsa iyi olacagini soylemisti adam. 3300 buna nasil yetecek?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
3300 bataryasi var. Sdn cevapliyorda bile s8+ nin 3500 luk bataryasinin yetmedigini powerbank alinirsa iyi olacagini soylemisti adam. 3300 buna nasil yetecek?
Tamamda aynı şey mi belki yazılımla daha iyi pil süresine ulaştı .

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Tamamda aynı şey mi belki yazılımla daha iyi pil süresine ulaştı .
Kardeşim o pile yazılımla kaç saat süre verebilecek adam? İlk 2-3 ay bir günü çıkarır başka da olmaz bu belli bir şey zaten.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kardeşim o pile yazılımla kaç saat süre verebilecek adam? İlk 2-3 ay bir günü çıkarır başka da olmaz bu belli bir şey zaten.
Tamam tamam testlerden sonra görülür bu işin aslıda sen niye atarlanıyon ki elin satın al butonuna gitmez o kadar yormazsın kendini canım.:D

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Tamam tamam testlerden sonra görülür bu işin aslıda sen niye atarlanıyon ki elin satın al butonuna gitmez o kadar yormazsın kendini canım.:D
Atarlanmıyorum. :D kolay kolay kızmam ben. alırım belki oneplus ı beğenmezsem. zte yi gönderdik. yarın oneplus gelecek.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bak şimdi bildirim gelmiyor. Sadece gmail ve mesaj bildirimleri geliyor kendi romunda. Whatsapp dır instagram dır kızlarsoruyor dur hiç birinin bildirimi gelmiyordu. Birini ararkende mesela annemi arıyorum. Ararken telefonun önüne +86 kodunu koyuyor. Çince bir şeyler saçmalıyor sonra. Rom atarak kullan diyen çok oldu ben rom atmayı bilmiyorum. Öğrenip deneyeyim desem yanlış birşey yapsam cihaz çöpe gider. Burdaki telefoncular da atmıyor. Aldığım adamı aradım böyle böyle dedim. Dedi ya antalya ya gönder orda benim servisim var sana yapıp yollasınlar. Ya da parayı iade edeyim ya da başka telefon al dedi. Bende telefonu romlu kullanmak istemiyorum dedim yolladım bunu.
Romlu derken rootlu işte. Anladın sen.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bak şimdi bildirim gelmiyor. Sadece gmail ve mesaj bildirimleri geliyor kendi romunda. Whatsapp dır instagram dır kızlarsoruyor dur hiç birinin bildirimi gelmiyordu. Birini ararkende mesela annemi arıyorum. Ararken telefonun önüne +86 kodunu koyuyor. Çince bir şeyler saçmalıyor sonra. Rom atarak kullan diyen çok oldu ben rom atmayı bilmiyorum. Öğrenip deneyeyim desem yanlış birşey yapsam cihaz çöpe gider. Burdaki telefoncular da atmıyor. Aldığım adamı aradım böyle böyle dedim. Dedi ya antalya ya gönder orda benim servisim var sana yapıp yollasınlar. Ya da parayı iade edeyim ya da başka telefon al dedi. Bende telefonu romlu kullanmak istemiyorum dedim yolladım bunu.
Romlu derken rootlu işte. Anladın sen.
Boşver sen bunları bu çinliler bizle oynuyor sen v 30 al v30

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Boşver sen bunları bu çinliler bizle oynuyor sen v 30 al v30
Yalniz son zamanlarda yaptigim en iyi seylerden biri zte yi yollayip oneplus almak oldu. Telefon muthis bir sey. Telefonun her seyi hizli arkadas.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yalniz son zamanlarda yaptigim en iyi seylerden biri zte yi yollayip oneplus almak oldu. Telefon muthis bir sey. Telefonun her seyi hizli arkadas.
Ben baştan demiştim OnePlus 5 al diye. İlla bi Huawei ile ZTE alacam diye kendi kendine direttin.
Jelly efekti var mı ekranda? Hangi model kaç TL'ye geldi garanti ne ithalatçı mı yoksa hiç garanti yok mu?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Ben baştan demiştim OnePlus 5 al diye. İlla bi Huawei ile ZTE alacam diye kendi kendine direttin.
Jelly efekti var mı ekranda? Hangi model kaç TL'ye geldi garanti ne ithalatçı mı yoksa hiç garanti yok mu?
Garantisiz 8gb modeli. Aslinda garantili de aldigim adam kendisi garanti veriyor bozulursa 2 sene lik o yapacak. 2350 ye aldim. Bak eger boyle her yerde jelly efekti var falan diye haber donmese bilgim olmasa oyle bir problemin farkinda bile olmazdim. Kesinlikle gozu rahatsiz edici bir etkisi yok ve anca yukari asagi 5-10 kere indirip kaldirinca gozune carpiyor baska goze carpmiyor. Telefon harika.
Şu puani da canli gormek nasip oldu https://i.hizliresim.com/ROL4GR.png