LG G6 dolu dolu geliyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
LG G6 dolu dolu geliyor!

Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan LG G6 modeli için dolu dolu ön sipariş paketi hazırlanıyor. Tıpkı LG V20 modelinde olduğu gibi G6 için de özel içerikler olacak

LG G6 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav verme birşey ucuz fiyat koy deli gibi satar telefon.
LG batmak için uğraşıyor

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Fiyata bak be.:confused::confused::confused::confused:

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Yaninda verilen seylerin kalitesini bilmiyorum ama bence 390 dolar iyi fiyat.

Ahmet kalender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dışarıda 800 dolar olduğuna göre ülkemiz de 3.500 -4000 TL civarında olacak gibi . valla yok olur gider alıcısınin çıkacağını sanmam 2500 TL olsa ki asla olmayacak bu fiyata ancak satılır s7 edge hatta s6 edgenin kalitesi ortada tabi o paraya göre iPhone ilk tercih olacaktır lg piyasa da yok oluyor yavaş yavaş Allahtan K serisi falan çıktı da ayakta duruyor neyse uzattım alacaklara hayırlı olsun

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
İlk tanıtım videolarında kullanıcılara akıllı telefondan ne istersiniz gibi soru soruyorlardı. İşte kullanıcılarda büyük ekran, küçük tasarım falan filan anlatıyordu. Bir tanesininde aklına büyük batarya gelmiyordu tanıtımda. Lg'nin de gelmemiş demekki.

eneskaan.guneysu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Paket felan boşa, bu devirde Snapdragon 821 işlemcili bi amiral gemisine kim 800 dolar verir ki? 390dolar uygun olmuş bence ama teknolojiyi yakından takip edenlerin alacağını düşünmüyorum. Bencede LG batmak için uğraşıyor sanki.