LG G5

Bu konuyu okuyanlar

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
3-4 yıl idare eder pilide zaten değiştirilebiliyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
M

Murat Burç

SDN Okuru
stabil olarak 3 yıl zor gider pili de değişiyor kendiniz bilirsiniz ben genelde 3 yıl ve üstü için iphone öneriyorum.
Gayet 3 sene rahat rahat gider hocam bitti o android devri içinde deli gibi işlemci var ayrıca lg yazılımı o kadar ağır değil

Mr Jingles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki sizce 3 yıl sonra bile stabil çalışır mı ? Bunu ssağlayabilecek altyapısı var mı?

Not: iPhone 6s ve üzerine bütçe yetmiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
G5in grafik birimi adreno 530 bırak a9un grafik birimini iPad prodaki a9x ile Nvidia tegra x1in ensesinde

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
3 yıl ve üstü için iphone önerme adam telefonunun kasması yüzünden kendini asar

Ciddi misin şaka mı yapıyorsun ? :D iPhonelara bu kadar önyargıyla yaklaşmayın arkadaşlar. Android kendini çok geliştirdi evet ama iOS'un sistem kararlılığını ve performansını da yabana atmamak gerekiyor.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Sd820 gibi güçlü, uygulamalarla uyumlu ve uzun kullanımda rom gerektiğinde kullanıcısını üzmeyen bir işlemciye sahip olduğu için 3 sene sizi çok rahat götürücektir ki şuanki fiyatına Lg G5 den daha iyi bir cihaz yok piyasada.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
İphone kullanmasam dediklerinize hak vereceğim fakat iphone kullanıyorum.
Valla ben de 1 sene öncesine kadar 5s kullanıyordum o whatsappta ses kaydı yollarken o lag o gecikme hiçbir android telefonda yok karalama amaçlı demiyorum birebir yaşadığım için diyorum sizce 5s'in ilk ios sürümü ile son çıkan ios sürümündeki hız bir mi ..

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ciddi misin şaka mı yapıyorsun ? :D iPhonelara bu kadar önyargıyla yaklaşmayın arkadaşlar. Android kendini çok geliştirdi evet ama iOS'un sistem kararlılığını ve performansını da yabana atmamak gerekiyor.
Evet ciddiyim kullanmasam yorum yapmam zaten dostum kafamdan sallamıyorum yani

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Valla ben de 1 sene öncesine kadar 5s kullanıyordum o whatsappta ses kaydı yollarken o lag o gecikme hiçbir android telefonda yok karalama amaçlı demiyorum birebir yaşadığım için diyorum sizce 5s'in ilk ios sürümü ile son çıkan ios sürümündeki hız bir mi ..
Kusura bakmayın da forumda bir sürü iphone 5s kullanıcısı var gayet memnunlar.%99 u memnun 1% i değilse ve sizde o %1 in içindeyseniz sorun sizdedir.Ben ios işletim sistemi sorunsuz demiyorum fakat androide göre sorunları çok çok az.Samsung s7 serisi ve note 7 ye bakın ikiside iphone 6S ten sonra çıktı.Ama hız testlerinde iphone 6S tur bindiriyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kusura bakmayın da forumda bir sürü iphone 5s kullanıcısı var gayet memnunlar.%99 u memnun 1% i değilse ve sizde o %1 in içindeyseniz sorun sizdedir.Ben ios işletim sistemi sorunsuz demiyorum fakat androide göre sorunları çok çok az.Samsung s7 serisi ve note 7 ye bakın ikiside iphone 6S ten sonra çıktı.Ama hız testlerinde iphone 6S tur bindiriyor.
Tür bindirmek ? Exynos s7 edge vs 6s plus hız testine bak yediği fark sadece 10 saniye 15 20 uygulamada

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Tür bindirmek ? Exynos s7 edge vs 6s plus hız testine bak yediği fark sadece 10 saniye 15 20 uygulamada
Gün mü bindirmesi gerekiyor yani.Note 7 ve iphone 6S testine phonebuff kanalından ulaşabilirsiniz.15-20 saniye fark varmış nasıl bir fark bekliyorsunuz anlamadımki.500 tl lik telefonda facebook a giriyor o zaman onu alın hıza bakmıyorsanız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gün mü bindirmesi gerekiyor yani.Note 7 ve iphone 6S testine phonebuff kanalından ulaşabilirsiniz.15-20 saniye fark varmış nasıl bir fark bekliyorsunuz anlamadımki.500 tl lik telefonda facebook a giriyor o zaman onu alın hıza bakmıyorsanız.
Snapdragon 820 her zaman için yavaş çalışıyor exynos tan phonebuff tan Exynos lu s7 edge ıle snapdragon lu s7 Edgenin hız testine bakarsan ne dediğimi anlarsın. Exynos lu note 7 testi gelsin öyle konuşalım

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Snapdragon 820 her zaman için yavaş çalışıyor exynos tan phonebuff tan Exynos lu s7 edge ıle snapdragon lu s7 Edgenin hız testine bakarsan ne dediğimi anlarsın. Exynos lu note 7 testi gelsin öyle konuşalım
Exynos versiyon da da geçiyor her türlü geçiyor.Konuşalım kardeşim gene geçecek zaten aynı işlemciyi kullanıyor note 7.