LG cephesinde işler iyi gitmiyor!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
lg-mobil-zarar-lg-v30.jpg

LG her geçen gün büyümeye devam ederken, maalesef akıllı telefon alanında ciddi kayıplar yaşıyor. İşte LG Mobil için 2017 yılının son çeyreğine ait mali raporlar!

https://shiftdelete.net/lg-mobil-zarar-acikliyor

:: LG'nin gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
LG telefonlarda iyi değil ama TV' de en iyisi.

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Çıkardığı sözde üst model telefonların ciddi bölümünde ghosting, bootloop, anakart ve ekran arızaları yaşanınca insanlar bezdi. Zaten güncelleme de vermiyorlar. Markayı lekelediler.

Aleissema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem kendime hem eşime aldım.bin kere bin pişmanım.hele bootlop olmuş cihaz kartına 700 TL isteyince kafayı yiyecektim. Almayın,aldırtmayın.....

mithat5887

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bin beter olsunlar hayalet ekran sorunun cözmeyi bile beceremediler telefon garantıye gitti 2 defa geri geldi lg pişmanlıktır

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Bıraksın şu telefon işini boşuna masrafa giriyor anca ekran panelle pili ve televizyon üretmeye devam etsin

LGci cocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir LG sever olarak lg mobil in dukkani kapatmamak icin gosterdigi azim ve kararliliga saygi duyuyorum...G6 yla sona eren ghost screnler anakart arizalari bir daha geri gelmeyecek gibi duruyor...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde ips den olede gecislerde sikinti yasanmazsa kisa vadede 5. siraya yukselebilir...ama v serisi ve g6 ve g7 thinq g3 g4 hatta g5 facialarini unutturmali umit ederim unutturur

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde ips den olede gecislerde sikinti yasanmazsa kisa vadede 5. siraya yukselebilir...ama v serisi ve g6 ve g7 thinq g3 g4 hatta g5 facialarini unutturmali umit ederim unutturur

Son düzenleme: