LetGo Mu Sahibinden Mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Arkadaslar sizce ilanlari hangisinde acmak daha faydalı?
Ben sahibinden kullanıyorum letgo hic kullanmadım. Ama her iki platformu da deneyen arkadaslardan hem müşteri kitlesi, hem uygulama kolaylığı anlaminda yorum almak istiyorum.

Özellikle her iki tarafta da ürün satmis arkadaşların da yorumlarını merak ediyorum.

byAndroid

Asistan
Letgo dan daha hızlı satarsın ama ölücu çok fazla gerçekten. Zebramo var bide

Bahadir06ANK

Asistan
Sahibinden zebramo letgo gittigidiyor n11 hepsini kullanıyorum ben nerde ucuz varsa oraya yanaşıyorum.

OsmanliSucugu

Profesör
Sonuç olarak ticarete varıyorlar ama olaylara bakış açısı olarak farklı görüyorum 2 firmayı Letgo fiyatlar ölüyor biraz yüz yüze satış olduğu için pek güven olmayabiliyor. Sahibinden daha büyük ve güvenilir olarak duruyor benim gözümde. Ayrıca belirtmek gerekirse letgo kim destekliyorsa çok para veriyolar lar inatlar Tv de mailde twitter da her yerde reklamları çıkıyor karşıma

tengribizmenemen

Profesör
Sahibinden daha Detaylı.Mesela letgo'da Arabanın km'si sorulmuyor kendin açıklamaya yazıyorsun yazmayan bilmiyor vs. Vs.

Tommy Vercetti

Profesör
Letgo da satıcılar yeterli açıklama yapmıyor. Atıyorum plak ilanlarına bakıyorum adam açıklamaya temiz plak yazmış sadece hemen hemen bütün ilanlar böyle. Sahibinden yada gittigidiyor da plağın ve kapağın kondisyon derecesini falan belirtiyorlar.

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
sahibindene ve letgoya aynı ilanı verdim. henüz sahibindende arayan soran yok 60 görüntülenme var.
letgoda mesaj atan atana, 1000tl fiyatı olan ürüne 600 vereyim diyen (telefon bayiisi) hatta ve hatta bence 95-100 eder diyen sıfırının 1250 olduğunu söylediğimdeyse 102 olur o zaman diyen vardı. gerçekten ölücüler.

sahibinden candır.

You-Murta

Profesör
LetGo cidden ölücü dolu eskiden yönetim kötüydü bir de troll ilan dolardı ortalık duvarı satmaya çalışan mı dersin gökyüzünü satan mı dersin hepsi vardı sonradan düzeldi ama hala ölücü dolu tek sorun o letgo da ama yinede ilan vermek istediğimde hem sahibinden'e hem letgo'ya aynı anda veriyorum :);)

You-Murta

Profesör
Letgo da satıcılar yeterli açıklama yapmıyor. Atıyorum plak ilanlarına bakıyorum adam açıklamaya temiz plak yazmış sadece hemen hemen bütün ilanlar böyle. Sahibinden yada gittigidiyor da plağın ve kapağın kondisyon derecesini falan belirtiyorlar.
Bak bir de o var ne fiyat yazan ne de özellik belirten yok fotosunu çektiği gibi atıyorlar.

MR.Anonymous

Dekan
Şimdiye kadar 2. el ürüne cesaret edemedim. Para varsa aldım, yoksa hiç almadım.

Bahadir06ANK

Asistan
Letgodan babama telefon aldım. İkinci el satan çocuk annesinin telefonunu satıyorumuş. Telefon sıfır gibi. Bana vermeye de babasıyla geldi iyi insanlar belli hile hurda döndürecek tipler değillerdi. O çocuk da sahibindene de koymuştu ilanını ama ben letgodan gördüm ordan anlaştık. Şuanlık sorun yok cihazda. Bazen bende ölücülük yapıyorum letgo da :D turkcell t50 buldum ekranı kırık kasası zedeli 70e felan alsam kasa ekran değiştirip yedek telefon niyetine tutarım evde :D

stat counter