League of Legends

Bu konuyu okuyanlar

DreadfuL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lolasmx.jpg

League of Legends DotA’nın asıl yaratıcısı olan “Guinsoo” tarafından yapılan ve bünyesinde w3′ün yapımcılarını barındıran RTS(real-time strategy) ve MMO (massively multiplayer online) tarzını birleştiren ilk koridor oyunudur.
League of Legends beta aşamasının bitişinden itibaren 2010 yılında kısa sürede bir çok oyuncu kitlesini kendine çekip bir çok ödül toplamıştır. Bunlardan bazıları;

GDC Online Audience Ödülü
Golden Joystick Yılın Online Oyunu Ödülü
1 milyondan fazla kez download edilmiş.
18 milyondan fazla oyun süresi
IGN.com : En iyi strateji ve multiplayer oyun
gamespy.com: Yılın PC oyunu
gametrailers.com: Yılın strateji oyunu
2009 yılında E3′de en iyi strateji oyun
gamersnexus.net: Yılın RTS oyunu
mmosite.com: En iyi oynanış ve en iyi MMORTS’ye aday
Game Developers Choice 2010′da en iyi çıkış yapan oyuna aday…

Peki League of Legends hakkında daha fazla bilgi edinmek istermisiniz ?
Bunun için www.gamehonor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
( http://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/224-League-of-Legends )

• Sitesine League of Legends’ı da eklediğini, bu bölümün gelişimi için tüm Türk oyuncuları sitesine davet ettiğini,
  • Rehberlerin yanı sıra, takım tanıtımı ve takım arama için bölümler bulunduğunu,
  • İleride ödüllü LoL turnuvaları düzenlenebileceğini belirtmek isteriz.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
İlk oynayışımda saçma dedim ama zamanla sevmeye başladım. Oyunun kötü yanı level eşleştirmelerini doğru şekilde yapamıyor. Ya da bütün afk ve nooblar bana denk geliyor :D

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel oyun arada bende oynuyorum :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hiç beceremediğim, sürekli yattığım sonrada noob diye dalga geçildiğim bir oyun. Bende derin yaraları var :mrgreen:

sagon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim Türkleri daha fazla görmek isterim oyunda kesinlikle (Oyundan cıkan ve Küfürbazlar haric) Tabi oyundan cıkmaya karsı önlem almıslar repor ediyosun cıkanı ve işe yarıyo arkadasım yurtta internetten bir kaçkere düştükten sonra ban yedi :D Bu linkten üye olabilirsiniz.... http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f4d1e1e69057175722767