Laptop'um kasıyor.

Bu konuyu okuyanlar

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
128 GB SSD'li bir laptop'um var. Normalde pek kasmıyordu fakat depolamam azaldığından beri kasmaya başladı. Sizce 240 GB bir ssd ile değiştirsem kasmaya devam eder mi? Veya kasmanın sorunu ne'

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Depolama az olduğu zaman tabii ki yavaşlar. Ayrıca 128GB SSD bir Laptop az sayılır. için Bir bütçe belirler misin?

YusufKotan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
128 GB SSD'li bir laptop'um var. Normalde pek kasmıyordu fakat depolamam azaldığından beri kasmaya başladı. Sizce 240 GB bir ssd ile değiştirsem kasmaya devam eder mi? Veya kasmanın sorunu ne'
Bilgisayarınızın diğer özelliklerini de yazarsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz. İşletim sisteminin kurulu olduğu diski çok doldurursanız bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Ben iki farklı disk kullanıyorum. Disklerin birinde işletim sistemi mevcut, diğerinde kullandığım ıvır zıvır dosyalar mevcut. Bu şekilde işletim sisteminin kurulu olduğu diski meşgul etmemiş oluyorum ve performansı iyi yönde etkiliyor.

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Depolama az olduğu zaman tabii ki yavaşlar. Ayrıca 128GB SSD bir Laptop az sayılır. için Bir bütçe belirler misin?
Ben SanDisk'in 240 veya 480 GB'lık bir SSD'sini almayı düşünüyordum. 350 TL gibi bir bütçem var.

YusufKotan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Ben SanDisk'in 240 veya 480 GB'lık bir SSD'sini almayı düşünüyordum. 350 TL gibi bir bütçem var.

James Donkey marka SSD'ler F/P ürünleri. Donanım arşivi gibi kanallarda incelemeleri mevcut. Buyurun 480gb'lik modelin linki. üstelik 350TL ile bütçenizi karşılıyor.

Son düzenleme:

Son mesajlar