Laptob usb harddiskle açabilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

kahraman27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim asus a2h laptobum var ses cızırtılı çıkıyor. konusunu açmıştım ama cevam alamadım.ben harddiskten şüpheleniyorum usb harddiskim var laptobun harddiskini çıakrsam usb dd deki windowsla açabilirmiyim bunun bir yolu varmı cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekürler

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Açsan bile kullanabileceğini sanmıyorum ki zaten böyle bir fantezi dünya üzerinde var mıdır merak ediyorum :D:D

Hdd o kadar ses yapmaz.
Bence başka bir yerden ses geliyordur.

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bence bunu kendin deneyebilirsin. ama o artık senin eski laptopun olmaz yeni masaüstü bilgisayarın olur. :D

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bence bunu kendin deneyebilirsin. ama o artık senin eski laptopun olmaz yeni masaüstü bilgisayarın olur. :D

direk daktilo kıvamında gelebilir ses cızırtılı geliyo derken yani film müzik dinlerken falanmı yoksa nırmal çalışırkenmi diye sormak lazım
hdd neden öyle cızırtı yapsınki ne alaka yani sen ses ayarlarına falan bak nebiliim fana falan bak

kahraman27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açsan bile kullanabileceğini sanmıyorum ki zaten böyle bir fantezi dünya üzerinde var mıdır merak ediyorum :D:D

Hdd o kadar ses yapmaz.
Bence başka bir yerden ses geliyordur.
ses hdden gelmiyor.soruyu iyi okusaydın anlardın. asus a2h ses sorunu diyede konu açtım.bu fantazi dünyası ayrıca insanlar hayal eder ve daha sonra icat eder.sevgili arkadaşım.sen hayal edip yapamıyorsan bilemem.çünkü ben elektironikciyim yapabilirim.laptobu söktüm hoparlörlerini kontrol ettim ölçtüm saglam ses kartının her parçasının üzerinden lehimlerini tazeledim. yeni driver denedim.f- fdisk çektim . sorun yine düzelmedi ayrıca bu aban takasla geldi yenisini sattıgımız için eskisini almak zorunda kaldık.

kahraman27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap yazan yol gösteren ve sorumu dikkatle okuyan diger arkadaşlara teşekürler sorun hdden miş usbdeb laptobu çalıştırdım artık hoparlörden cızırtılı bozuk ses gelmiyor.hddnin yenisini sipariş ettim.

Hilali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakartının usb üzeründen reboot edileme özelliği varsa bu teorik olarak mümkün ama usb hdd'ler kısa süreli aralıklarla ısınma ve enerji tasarufuna yönelik olarak kendilerini kaparlar bu nedenle harici harddisk cihazına işletim sistemi kurman sisteminin sürekli kilitlenmesine yol açacaktır.
Yanısıra linux tabanlı bazı özel sistemlerin sistem çökme durumlarında bu şekilde kullanıldığını duymuştum.

Selametle.