Kulaklık Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi
D

Deleted member 216045

SDN Okuru

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
1250 TL'yi kulaklığa veren adamın, a5 arabası ve bir de havuzlu villası vardır heralde... :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9

hocam bende beats audio düsünüorm fakat arkadas o fiatı hak etmiyor dedi. sırf markasına vermiş olrsn diyor[/QUOTE]
bence çok kalite bir kulaklik design , sağlamlık ses kalitesi süper. 2 yıldır. kullanıyorum 200 € a aldım

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

hocam bende beats audio düsünüorm fakat arkadas o fiatı hak etmiyor dedi. sırf markasına vermiş olrsn diyor

Bende bu kulaklığı düşünüyorum diyorsun.
Hemde kulaklığı 2 yıldır kullanıyorum diyorsun.:confused1:
Hangisine inanalım?:sleep:

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
@deatmania konunun başlığını napdn sen ya. düzel kardes sunu :S

--- Mesaj Güncellendi ---

hocam bende beats audio düsünüorm fakat arkadas o fiatı hak etmiyor dedi. sırf markasına vermiş olrsn diyor

@deatmania konunun başlığını napdn sen ya. düzel kardes sunu :S

quote_icon.png
isveçli Nickli Üyeden Alıntı
Beats audio tavsiye

quote_icon.png
isveçli Nickli Üyeden Alıntı

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş heralde alıntı yapmak istemiş son mesajı zaten tamamen kafa karıştırıcı o konuya hiç girmiyorum bile :D

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ben bu paraya kulaklık alsam onu kulagıma takmam vitrine koyarım :D
hergün kullanmak için alacaksan bu kadar para vermen çok saçma olur bence.
ha kaliteli olsun istiyorsun git bir cx300-II al keyfine bak
parayı millet kolay kazanmıyor sen de kendini harcamak zorunda hissetme.
para sadece harcaman için değildir koy bi kenara dursun daha sonra lazım olur.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
1250 TL'yi kulaklığa veren adamın, a5 arabası ve bir de havuzlu villası vardır heralde... :)
öğrenciyim :( pisikletim bile yok

bence çok kalite bir kulaklik design , sağlamlık ses kalitesi süper. 2 yıldır. kullanıyorum 200 € a aldım
hocam beats audioyumu 200€ a aldn suan sitede 399 € tr'de 899 tl ( 900 olsa almazdm xDé)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bence sen para s*çıyosun :)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Vay arkadaş. 1250 TL kulaklığa verceğime, kendimi köprüden atarım daha iyi :p

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Git skypal kulakiçi modellerden al bir tane 5-10 TL arası olanlar. Senheiser kadar olmasa da öğyenciyi idare eder.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sennheiser IE8, westone 4 gibi modeller pahalı ve kaliteli modeller.
Yaptıkları işi biraz farkla creative ep630 da yapıyor.
Yerinde olsam önceliğimi belirler bütçeyi ona göre ayarlardım. Kulaklığa 150-200 den fazla vermek pek mantıklı değil.

necdetburun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum kullanma amacın ne? profesyonel bi şey arıyorsan bence kıy paraya.ama ne bileyim yolda giderken veya spor yaparken bişey arıyorsan şunu tavsiye ederim
http://www.jabrakulaklik.com/jabra-active-kulak-ici-kulaklik/
bu kablolu model.
bu da yarı kablolu denilerbilir aparat bluetoothtan sesi alıyor kulaklığa kabloyla iletiyor bi bakmanı tavsiye ederim.ben mesela bu ürünü aldım çok memnunum adamlar yapmış yani
http://www.jabrakulaklik.com/2km0052-jabra-clipper-stereo-bluetooth-kulaklik/

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Halk yoksulluk sefalet içinde sen burda gelmişsin 1250TL ile hangi kulaklığı alsam diyorsun. Görmemişliğin böylesi.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
yuhh be o parayla 2 ay geçinen insanlar var paramı sıcıyosunuz anlamıyorumki

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
dostum kullanma amacın ne? profesyonel bi şey arıyorsan bence kıy paraya.ama ne bileyim yolda giderken veya spor yaparken bişey arıyorsan şunu tavsiye ederim
http://www.jabrakulaklik.com/jabra-active-kulak-ici-kulaklik/
bu kablolu model.
bu da yarı kablolu denilerbilir aparat bluetoothtan sesi alıyor kulaklığa kabloyla iletiyor bi bakmanı tavsiye ederim.ben mesela bu ürünü aldım çok memnunum adamlar yapmış yani
http://www.jabrakulaklik.com/2km0052-jabra-clipper-stereo-bluetooth-kulaklik/
kullanma amacım sabah okula giderken , okuldan gelirken müzik dinlemek

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yuh tamam anladıkda adamın üstüne bu kadar gitmeyin ne isterse alır size ne kimse bana adamlar ev geçinderemiyor demesin aha daha bu gün rastladığım bir şeyi söyleyeyim restorandayım garson geldi sohbet falan kurduk konu teknolojiden açıldı adam dedi ki galaxy s 3 çıksın alacağım dedi halbuki ondan önceki 3 ay öncede ps3 almış her ay maaşıyla bir sürü oyun alıyor hemde garson maaşıyla sokağa çıkıyorsunuz adam asgari ücret elinde iphone eksik olmuyor her yıl da yeni çıkan iphonu değiştirmesini biliyor bu kişileri düşünmeden arkadaşa laf atıyorsunuz üstelik arkadaşın durumu farklı elimde para var item falan sorun dedi para gidecek dedi adam müziği çok seviyordur gider kulaklık alır oyun oynamayı seviyordur gider ekran kartı alır cimridir gider bankaya koyar bu kadar arkadaşın üstüne gidilmemeli

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Yuh tamam anladıkda adamın üstüne bu kadar gitmeyin ne isterse alır size ne kimse bana adamlar ev geçinderemiyor demesin aha daha bu gün rastladığım bir şeyi söyleyeyim restorandayım garson geldi sohbet falan kurduk konu teknolojiden açıldı adam dedi ki galaxy s 3 çıksın alacağım dedi halbuki ondan önceki 3 ay öncede ps3 almış her ay maaşıyla bir sürü oyun alıyor hemde garson maaşıyla sokağa çıkıyorsunuz adam asgari ücret elinde iphone eksik olmuyor her yıl da yeni çıkan iphonu değiştirmesini biliyor bu kişileri düşünmeden arkadaşa laf atıyorsunuz üstelik arkadaşın durumu farklı elimde para var item falan sorun dedi para gidecek dedi adam müziği çok seviyordur gider kulaklık alır oyun oynamayı seviyordur gider ekran kartı alır cimridir gider bankaya koyar bu kadar arkadaşın üstüne gidilmemeli
sağolasın dostum :) itemleri satarsam eğer alıcam. silinme riski var. müziğide seviyorum :)

O zaman bak bu kadar insanın lafını dinle bir kulaklığa o kadar para verme :) Kulaklığa gelene kadar alınabilecek çok şey var. :wink:
hocam kulaklık 1. planda eğer almassam ya gider ps 3 yada xbox alrm ama birisi yeni model çıkacak diyor.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235

Bir yerde haklısın ama söylediklerin insanların tepki göstermesine engel değil, hatta o garsonun yaptığı hiç doğru birşey değil. Sonra sürünüyoruz, açız diye ağlar... Öyle bir adamın iki yakasının bir araya gelmesi seninde bildiğin gibi epey zor. :)

Diğer arkadaşlarda eminim ki demiyor ki insanlar zevklerini yerine getirmesin, isteklerini almasınlar. Aksine insan bu hayatta neden zevk alıyorsa onu yapmalı. :) Ama toplamda 1250TL paran varsa, gidipte bunun hepsi birşeye yatırılmamalı bence. Ne bileyim 200TL'ye bence çok harika olan onlarca kulaklık var. Kendim yurt dışından 65TL'ye getirttiğim Sennheiser CX300-II kullanıyorum o bile fazlasıyla tatminkar bence. Kalan parayla başka bir sürü şey alınabilir ki insan oğlunun istekleri hiç bir zaman bitmeyecektir...

Bundandır ki amaç arkadaşı eleştirmek değil parasını daha düzgün kullanmaya yönlendirmektir, yine alsın beğendiği lüks bir kulaklığı ama parasının hepsiyle değil, makul bir kısmıyla... Sonrasında kalanını saklayabildiği kadar saklasın ki canı başka şeyler çektiğinde onlarada ulaşabilsin. :)

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir yerde haklısın ama söylediklerin insanların tepki göstermesine engel değil, hatta o garsonun yaptığı hiç doğru birşey değil. Sonra sürünüyoruz, açız diye ağlar... Öyle bir adamın iki yakasının bir araya gelmesi seninde bildiğin gibi epey zor. :)

Diğer arkadaşlarda eminim ki demiyor ki insanlar zevklerini yerine getirmesin, isteklerini almasınlar. Aksine insan bu hayatta neden zevk alıyorsa onu yapmalı. :) Ama toplamda 1250TL paran varsa, gidipte bunun hepsi birşeye yatırılmamalı bence. Ne bileyim 200TL'ye bence çok harika olan onlarca kulaklık var. Kendim yurt dışından 65TL'ye getirttiğim Sennheiser CX300-II kullanıyorum o bile fazlasıyla tatminkar bence. Kalan parayla başka bir sürü şey alınabilir ki insan oğlunun istekleri hiç bir zaman bitmeyecektir...

Bundandır ki amaç arkadaşı eleştirmek değil parasını daha düzgün kullanmaya yönlendirmektir, yine alsın beğendiği lüks bir kulaklığı ama parasının hepsiyle değil, makul bir kısmıyla... Sonrasında kalanını saklayabildiği kadar saklasın ki canı başka şeyler çektiğinde onlarada ulaşabilsin. :)
Bende arkadaşın öyle yapmasını isterim 1250 liranın hepsini harcamasına gerek yok ama yine de görmemiş diyeni mi ararsın para mı sıçıyon diyeni mi ararsın (sana sözüm yok keylogger :) )ona bakarsanız o zaman 1000 lira üstü bilgisayar da almayın gidin şu raspberry pi lerden alın rahat internetinize de girin ne gerek var para harcamaya... tamam eleştirin insanı ama insan gibi eleştirin forumda küfüre izin verilse adam gelecek bu paraya kulaklık alıyor diye ana bacı sövecek tavsiye ni veriyorsan arkadaşa düzgünce ver düzgünce veremiyorsan yazma kardeşim o zaman illa gelip de burada liseli ergenler gibi atar yapmaya gerek yok

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bende arkadaşın öyle yapmasını isterim 1250 liranın hepsini harcamasına gerek yok ama yine de görmemiş diyeni mi ararsın para mı sıçıyon diyeni mi ararsın (sana sözüm yok keylogger :) )ona bakarsanız o zaman 1000 lira üstü bilgisayar da almayın gidin şu raspberry pi lerden alın rahat internetinize de girin ne gerek var para harcamaya... tamam eleştirin insanı ama insan gibi eleştirin forumda küfüre izin verilse adam gelecek bu paraya kulaklık alıyor diye ana bacı sövecek tavsiye ni veriyorsan arkadaşa düzgünce ver düzgünce veremiyorsan yazma kardeşim o zaman illa gelip de burada liseli ergenler gibi atar yapmaya gerek yok

ne demek insan gibi eleştirin? biz hayvan gibi mi eleştiriyoruz? kelimelerine dikkat et lütfen.
ben eleşitiriyorum parasını boşa harcamasın diye eleştiriyorum.
bilgisayar örneğin de çok saçma olmuş herkes ihtiyacına göre bilgisayar alır 1000 tl lik bilgisayar benim zerre kadar işime yaramaz o yüzden 2500 tl lik bilgisayar kullanmak zorundayım. şimdi diyeceksin oyun için mi o kadar para harcıyorsun diye.
hayır arkadaşım oyun için zevk için değil ihtiyaç için.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ulan herkes ahlak bekçisi olmuş. Sizene yav sizene. İster gider kulaklık alır ister 1200 liraya sakız alır. Size mi soracak ne alıp almayacağını. Kimse kimsenin görüşlerine harcamalarına laf edemez. Bu kadar dar düşünceli insanlar olmayın. Teknoloji forumundansınız. Soruya cevap verin...