Konu Başlıkları ve Türkçenin Bozulması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bugün 2 başlıkta da "yaw" ifadesini gördüm ve bunlar düzeltilmiyor. Eminim ki ben bu konuyu açmasaydım da kimsenin aklına bile gelmezdi düzeltmek. Türkçe konuşuyoruz! Hem kullanıcılar hatalı, hem de böyle şeylere göz yuman sevgili moderatörler.

Uzun uzun sitem edecektim aslında ama birkaç dengesiz gelip başka şeylerden bahseder muhtemelen. O yüzden burada kesiyorum. Kısa ve öz olsun.

Ve Türkçeyi kurtarmak da evet, bana kaldı. (Muhtemel bir "Türkçeyi kurtarmak sana mı kaldı?" sorusuna yanıt olarak yazılmıştır.)

spybot

Guru
Onursal Üye
Önceden bildirildi her soruna konu açmasak artık..:)

Engel olabiliyorsan engel ol madem. Bu konuda engel olamazsın. Bunu da bildiğin için sus istersen.

Persona Grata

Profesör
Onursal Üye
Sonuna kadar katılıyorum. Özellikle son günlerde bu tür başlıklar bir hayli arttı. Maalesef hiçbir şekilde özen gösterilmiyor.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Haklısın bizim hatamız. Daha dikkatli olmaya çalışacağız. Teşekkürler.

Handikap

Profesör
Kendi dilini bilip,yok sayıp katletmek uğruna bu özenti nedendir anlam veremiyorum...

Başka bir milliyete geçiş öncesi bir adım,kirletilen, bozulan bir dile sahip olma çabası mıdır?

Yazık gerçekten!...

:thumbdown:

kaberdey

Profesör
Arkadaşlar gördüğünüz hataları şikayet düğmesi ile
rapor ettiğiniz takdirde konuyla ilgilenilecektir.
Moderatörler konusuna da bir açıklık getirmek isterim, her moderatör her konuda yetkili olmadığı için ya konunun yetkilisi ya da süper moderatörlerden birisinin görmesi gerekmektedir. Ancak rapor edildiğinde kesinlikle şikayet adresine ulaşacaktır...