Klasör İsmini Değiştirmek İçin Yırtınıyorum! :)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SERKANCANDAN

Asistan
Yanlış anlamadı isem fişlenme başladı. Bu sorun Orjinal Windows kullananların başına gelmiyor.

Belirli zamanlarda çıkan bu spesifik sorunlar bu sepeple oluyor bence. Ayrıca Win 7 orjinal değil damgası vurulmaya başlandı. Geçen hafta bir arkadaşım yedi o damgayı.

Standart politika ise önce orjinal olup olmadığı tesbit ediliyor sistemin sonra sistem hatalarla dolduruluyor ardından damga yiyor. Siz de böylece %10 ihtimalle de olsa orjinal alıyorsunuz.
Alakası yok. Ben çok program ekleyip kaldırırım. Buna mütakip kayıt defterinin içine etmiş olma ihtimalim de çok yüksek. :) Bu yüzden sürekli Acronis ile imaj alır, sorunsuz olan imajımı yüklerim. Sağlam imajımla fazla oynamazsam bir problem de çıkmaz. Ben hep sıfır hata ile kalmasını sağmalaya çalışırım sistemimin. Ve başarırım da. Eski imajıma dönmeden mevcut hatanın neyden kaynaklandığını da öğrenmem gerekir ki aynı şeyi tekrarlamayım. Yine de ilgini için teşekkürler. Bu arada benim Win de orjinal. :)

POWER

Rektör
Alakasızlık sizin durumunuz için olabilir. Ama geneli o şekilde :)

ibutun

Üyecik
Dosya ismi uzun ve ne ismi değiştirilebiliyor ne silinebiliyor ne de başka bir klasöre kes yapıştır yapılamıyor ise ayrıca silme tuş kombinasyonları çalışmıyor ise bunlardan birine sahip iseniz bu program ile çok kolay şekilde silmek istediğiniz klasörü veya dosyayı seçip silebilir, adını değiştirebilirsiniz. Ben denedim oldu böle bir sorun bende de vardı tam arşivlik bir program. Win7 dahil bütün windows sürümlerinde çalışabilen bir program...

Program Adı Dell İn File: DELL İN FİLE V4.04

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi sol taraftan klasörü buluyoruz. onun sağındaki pencerede klasör içindeki dosyalar görünüyor. istediğimiz dosyayı seçip aşağıdaki buton(düğme) lardan istediğimizi yapıyoruz... Kolay gelsin kullanışı çok basittir.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
7 yıldır win 7 kulanıyorum böle bisi yok

stat counter