izNote 7 planı Verizon'a takıldı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
izNote 7 planı Verizon'a takıldı

Samsung'un ABD'de çalışan son Galaxy Note 7 telefonları da iptal etmek için yaptığı plan, GSM operatörü Verizon'un engeline takıldı. Peki Verizon Note 7'leri neden öldürmek istemiyor?

Sizce Note 7 telefonlar için en mantıklı çözüm nedir?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,325
Note7, adı üstünde!
Dünyada hiçbir telefona nasip olmayacak kadar müthiş bir aşk ve bağlılık.
Bu telefona suikast düzenlendiğine şimdi daha çok inanmaya başladım, çünkü ölüsü bile bu kadar bağımlılık yapıyorsa, varın gerisini siz düşünün.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Telefonun gerçekten piyasada hiçbir rakibi yoktu ben iPhone 7 plus ı da rakibi olarak görmüyordum bu benim şahsi görüşüm o kadar güzel telefon yapmışki adamlar samsung telefonu çağırmasına rağmen kimse vermek istemiyor ben olsam bende vermezdim samsung çözüm yolu üretmeyi bırakmalı bence bıraksında kullansın insanlar
--- Gönderi Güncellendi ---
Bide aklıma bişey takıldı şuan hala telefonunu iade etmeyenler varsa neden herhangi bi patlama haberi duymadık? Bu olayın komplo olduğunu düşünmeden edemiyor insan nedense

Reaksiyon puanı
10,325
aklıma bişey takıldı şuan hala telefonunu iade etmeyenler varsa neden herhangi bi patlama haberi duymadık?

İyi bir soru, hem de çok, çok iyi bir soru... Da, onu cevaplayabilecek bir Allah'ın kulu yok yeryüzünde, maalesef!
Var aslında, var da, cevaplamazlar elbet. Sam amca'nın gözlüklü oğlanları bilir işin hinliğini. :)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İyi bir soru, hem de çok, çok iyi bir soru... Da, onu cevaplayabilecek bir Allah'ın kulu yok yeryüzünde, maalesef! ):
Var aslında, var da, cevaplamazlar elbet. Sam amca'nın gözlüklü oğlanları bilir işin hinliğini. :)
Acırım Acırım note 7 ye Acırım güzelim telefonu hiç ettiler işin ucunda kim varsa suçunu itiraf etsinde tekrar alalım şu telefonu :(