IPTorrents Davetiye Dağıtımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sarrufa

Üyecik
2 adet davetiyem var.
Torrent ve seedbox kavramı hakkında bilgisi olan , Türk veya yabancı sitelerden ratio sunu paylaşana verececeğim.

Lütfen yalnızca mailinizi yazıp 'banada davetiye gönderirmisin' diye özel mesaj atmayın.

sertac53

Üyecik
Yasaklı
Torrentleech ve Iptorrents davetiyem var karsiliginda filelist ariyorum. Takas dusunen varsa ozel mesaj atabilir.

M_Eminn

Üyecik
ip torrent çok kaliteli bir siteymiş arkadaşlar..bulan arkadaşlar çok şanslı

anthrax1

Üyecik
seeedbox veya server varsa ekran görüntüsü karşılığında ipt davetiyesi gönderirim.
Nodeserv.com'da VPS'im var. HDturk.org'da daha aktiftim fakat oradaki değerlerime ulaşamıyorum. Letseed.com değerlerimi içeren görüntüyü gönderdim. Eğer varsa IPtorrents davetiyesi rica ediyorum.

iyiSeyirleR

Üyecik
Merhabalar arkadaşlar İPT davetiyesi aramaktayım. Elinde davetiyesi olan arkadaşlarımızla iletişim sağlarsak kendisinin benden istediği her türlü bilgiyi kendisine verebilirim. Uzun yıllardır türk torrent sitelerinde mağdur oluyoruz, istediğimiz kalite ve performansı yakalayamıyoruz dediğim gibi elinde davetiyesi olupta yardımcı olabilecek arkadaşıma şimdiden teşekkürler.

nt1907

Üyecik
TorrentDay üyeliğim var ama yeni ratio kuralları nedeniyle indirme yapamıyorum.
Iptorrents alabilir miyim fazla varsa? Şimdiden teşekkürler. Sürekli upload yapamasam da açık olduğu sürece upload ediyorum indirdiklerimi.
Email : ntquartex@yandex.com
2018-08-26_123359.png

yavuzcakar

Üyecik
Merhaba,
IPTorrents davetiyesine ihtiyacım var.
Türk torrent sitelerinin davetiyeleri ile takas yapabilirim veya uygun bir fiyata davetiyeyi satın alabilirim.
Şimdiden teşekkürler.
yavuzcakar@outlook.com

stat counter