Iphone'a müzik atmak

Bu konuyu okuyanlar

bigboy1384

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yeni iphone aldım ve başka iphone a müzik atma işleminin nasıl olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
[video=youtube;9EiDeJ51Gdg]http://www.youtube.com/watch?v=9EiDeJ51Gdg[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ona müzik atamazsın ki iPhone müzik desteklemez...

Kadir Tintaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazınıza jailbrrak yapmanız gerekiyor ve sonrasında air blue sharing yukleyerek pc/android ve jbli air blue yüklü turk
Cihazlara Bluetooth ile veri gönderimi yapabilir ve alabilirsiniz.

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone a muzık atılmazmıs bılmem neymıs jaılbreak mıs bune neyin kafası bu ?

iTunes u ac muzuk dosyanı yukle iTunes a (iTunes u actıktan sonra ustune surukle dosyayı bıldıgın) sonra iPhone ile eşzamanla mıydı senkronıze et mıydı oyle bıseyler olcak ona bas atsın muzıklerı...

Kadir Tintaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Manyakmısınız lan :D iPhone a muzık atılmazmıs bılmem neymıs jaılbreak mıs bune neyin kafası bu ?

iTunes u ac muzuk dosyanı yukle iTunes a (iTunes u actıktan sonra ustune surukle dosyayı bıldıgın) sonra iPhone ile eşzamanla mıydı senkronıze et mıydı oyle bıseyler olcak ona bas atsın muzıklerı...

Soruyu tam anlamamissiniz başka bir İphone müzik atmaktan bahsediyor..

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Soruyu tam anlamamissiniz başka bir İphone müzik atmaktan bahsediyor..

baslık a baktıgımızda soru acık oldugu ıcın dırek yapıstırdım cevabı :)

Sorunun cevabına gelirsek imkansız jailbreak olsa bile yapılabilecegini sanmıyorum

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
arkadaşlar yeni iphone aldım ve başka iphone a müzik atma işleminin nasıl olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Çok basit. Yanınızda bir adet laptop taşıyorsunuz ve bir de iphone usb kablosu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorunun doğru cevabı ikiniz de iphone 5 ve ya daha üst model bi iphone kullanıyorsanız air drop yardımıyla her türlü dosyayı gönderebilirsin müzil,resim,video,notlar,.... atacağın kişi air drop ı açsın sen de müziği açıp sol alttaki işarete tıkla oradan air drop a bas arkadaşını seç ve gönder ama iphone 5in altıda bi modelse çeşitli programlar sayesinde yapılıyo şu an isileri aklımda yok ama programı ikinizin de indirmesi gerekiyo :thumbup1:

Son mesajlar