iPhone XR Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xr yerine Galaxy S10 Plus öneririm. iOS isterseniz iPhone 11 i beklemenizi tavsiye ederim.
Galaxy S10 Plus cidden güzel telefon ama güç tuşu çok yukarıda kalmış bence S9 Plus gibi biraz aşağıda olmasını isterdim ben Samsung önermedim çünkü servisi rezalet konu sahibinin mağdur olmasını istemem

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Galaxy S10 Plus cidden güzel telefon ama güç tuşu çok yukarıda kalmış bence S9 Plus gibi biraz aşağıda olmasını isterdim ben Samsung önermedim çünkü servisi rezalet konu sahibinin mağdur olmasını istemem

bu konuda size bende hak veriyorum çoğu firma sıkıntılı bu konuda apple çok fazla para olmasına rahmen adamlar her işi birinci sınıf yapiyor taviz yok kesinlikle o yüzden bende bekleyip 11 alıcam çok biraz uçuk fiyatlar olmasa

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
XR ın şuanki fiyatı ne kadar dostum?
Yanlış hatırlamıyorsam 6000-6500 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konuda size bende hak veriyorum çoğu firma sıkıntılı bu konuda apple çok fazla para olmasına rahmen adamlar her işi birinci sınıf yapiyor taviz yok kesinlikle o yüzden bende bekleyip 11 alıcam çok biraz uçuk fiyatlar olmasa
Bana göre İPhone para tuzağı bundan sonra bir daha asla İPhone almayacam 5s benim ilk ve son İPhone'um olacak ayrıca Apple bana göre bir soyguncu aksesuarlarını da gereksiz pahalıya satıyor lightning kablosu hiç kaliteli değil son 4 senedir beni kablo masrafına soktu kaç tane değiştirdim hatırlamıyorum bile kuaklığına gelince durduk yere sağ kulak ve mikrofonu gitti o an kablolu kulaklığın gereksiz olduğunu anladım bende kablosuz kulaklık aldım oldukça da memnunum preo ms08 kullanıyorum biraz reklam gibi oldu ama :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ben bundan sonra Xiaomi kullanacağım Mİ9T'ye geçmek için sabırsızlanıyorum siz 5 sene boyunca 5s kullanmak nedir bilir misiniz ?

Son düzenleme:

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
iPhone 6s Plus kullanıyorum. Bende yeni bir cihaz alacağım fakat iPhone 11 bekliyorum. Eğer iPhone 11 ile iPhone XR fiyatları yakın olursa iPhone 11 alın. Eğer aralarında fiyat farkı çok olursa XR alın derim

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iPhone 6s Plus kullanıyorum. Bende yeni bir cihaz alacağım fakat iPhone 11 bekliyorum. Eğer iPhone 11 ile iPhone XR fiyatları yakın olursa iPhone 11 alın. Eğer aralarında fiyat farkı çok olursa XR alın derim
Ben olsam Mİ9T Pro alırdım İPhone cidden artık benim ilgimi çekmiyor 5s ise ilk ve son İPhone'um olacak

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Yanlış hatırlamıyorsam 6000-6500 tl

Bana göre İPhone para tuzağı bundan sonra bir daha asla İPhone almayacam 5s benim ilk ve son İPhone'um olacak ayrıca Apple bana göre bir soyguncu aksesuarlarını da gereksiz pahalıya satıyor lightning kablosu hiç kaliteli değil son 4 senedir beni kablo masrafına soktu kaç tane değiştirdim hatırlamıyorum bile kuaklığına gelince durduk yere sağ kulak ve mikrofonu gitti o an kablolu kulaklığın gereksiz olduğunu anladım bende kablosuz kulaklık aldım oldukça da memnunum preo ms08 kullanıyorum biraz reklam gibi oldu ama :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ben bundan sonra Xiaomi kullanacağım Mİ9T'ye geçmek için sabırsızlanıyorum siz 5 sene boyunca 5s kullanmak nedir bilir misiniz ?
seni en iyi ben anlarım 5.5 sene g3 beat kullandım

bu arada iphone 5s kamerası nasıl 2019 yılında kalitesi yeterlimi ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Ön kamera tost makinesi gibi çekiyor arka kamera ise hala iyi çekiyor ama 2013 yılında çıkan telefonu 2019 yılında çıkan telefonların kamerası ile kıyaslamak pek doğru olmaz ki ben zaten fotograf manyağı biri değilim ama şunu söyleyim babam gibi bir telefondan çok fazla beklentisi olmayan biri için gayet yeterli bir arka kamerası var
edit: Babam Xperia M4 Aqua'dan İPhone 5s silver modeline geçti 3 senedir kullanıyor gayet memnun tek şikayeti bataryası onun için ise powerbank taşıyor yanında uzun bir süre değiştirmeyi düşünmüyor

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
iPhone 11'I bekleyin ve fiyatını gördükten sonra cihaz tercihinizi yapın bence

Kardeşimde iPhone 5S var kamerası gayet yeterli instagram ı aktif olarak kullanıyor gayet memnun. Hatta annemede silver 5S almayı düşünüyorum sadece yukarıda arkadaşın belirttiği gibi şarjı biraz sıkıntı.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iPhone 11'I bekleyin ve fiyatını gördükten sonra cihaz tercihinizi yapın bence

Kardeşimde iPhone 5S var kamerası gayet yeterli instagram ı aktif olarak kullanıyor gayet memnun. Hatta annemede silver 5S almayı düşünüyorum sadece yukarıda arkadaşın belirttiği gibi şarjı biraz sıkıntı.
Annenize 5s almanızı da önermiyorum bataryası kullanmamak için geçerli bir sebep anneniz sürekli yanında powerbank veya şarj aleti taşıyacak bunlar olmadan dışarı çıkamayacak cidden değmez 5 yıllık İPhone deneyimimde bana en çok batarya cinnet geçirtti tabi siz 5 sene boyunca 5s kullanmadığınız için anlayamazsınız
edit: İPhone artık bana hitap etmiyor not my style diyorum direk

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ekranı çok kötüymüş androidde daha iyi seçenwkler mevcut

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
4300 tl aslında XR ise 6000 üzerinde eğer ben bu arkadaşın yerinde olsaydım Mİ9T Pro alırdım 1500 tl cebimde kalırdı
Ben olsam 6000tl ye 4000tl ekler araba alırdım spnrada 1500tl lik telefon?

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
XR Lcd ekran? görüntüsü diğer modellerine göre pek hoş değildi. Arkadaşların dediği gibi 11 modeli bekle.