İphone Wifi Sorunu Çözümü !

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen harikasın ya kaç gündür uğrasıyodum bağlanamıyordum teskkurlerrr :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadas....herkesin sordugunu bende bilmek isterdim....wlan cözümü nedir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiçbir şekilde çözüm yok garantiye verin veya servise

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim kinde şifre istiyor bütn şifreleri yazzıyom olmu o nasıl olacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lüfen bana yardımcı olun. bu sadece benim evimdeki wifi ye baglanıldıgında oluyor. telefonum 4s baglanıyorum normal kabul edıyo ve tanıyorda ama internette biraz gezinilmedigi zaman wifiye baglanılmıs gözüküyor ama internette bi siteye falan hiç birşeye girmiyor. illa telefondan wifiyi acıp kapatmak gerekiyor. bu sadece benm telefonumda degıl tüm benim wifime baglanan telefonlarda oluyor. Sıkıldım bu ac kapa ac kapa durumundan. Bilen varsa acilen yazsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle eğer wifi donuk kalıyorsa yarım saat buzlukta bekletmek yeterli sonra hiçbir sorun kalmıyor şaka gibi ama gerçek tlf buzlukta :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu sorun var iphone 4s kullanıcısıyım burdaki yazılanların hepsinide denedim açılıyor ama 10 yada 15 gün sonra yine aynı bende bu gün garantiye yolladım vifi tuşu pasif kalıyordu öyle yolladım sizce sonuç ne olur acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benım cıhazımda modemın yanında gırıyor ama yan odada ful cekmesıne ragmen gırmıyor esımde de ıpone 5 var ama hıcbır sorun yasamıyor ben sadece evde degıl hıcbır modemle baglantı kuramıyorum dortkere genpaya gıttım degısım falan yapmadılar arızayıda bulamdıklarını soluyorlar hala ugrasıyorum yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde aynı sorun vardı, servise götürdüm yenisi ile değiştirdiler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben 5s kullanıyorum wifi de sorun var şöyleki ağı buluyo bağlan diyorum parola istiyo yazıyorum ama bağlanılamadı diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum ıphone 4s bendede aynı sorun vardı her şeyi denedim elin ağ ayarlqrını sıfırladım bi ara oldu gibi oldu ama geri gitti bendede grileşti yeniden sonra bir risk alarak telefonu buz dolabına koydum 10 dakika beklettim
teli açıp kapatım ve çalışır duruma geldi
sorunun kılıftan kaynaklandığını düşünüyorum kılıf takılıyken internete girmiyor kılıftan çıkınca giriyodu bu sorun oldu yazdığım gibi yaptım ve düzeldi ıphone 4s kullanıcılarına önerim telefon kısa bir sürede çok fazla ısınabilir bunu önlemek için kılıf takmanızız önermem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum ıphone 4s bendede aynı sorun vardı her şeyi denedim elin ağ ayarlqrını sıfırladım bi ara oldu gibi oldu ama geri gitti bendede grileşti yeniden sonra bir risk alarak telefonu buz dolabına koydum 10 dakika beklettim<br>teli açıp kapatım ve çalışır duruma geldi&nbsp;<br>sorunun kılıftan kaynaklandığını düşünüyorum kılıf takılıyken internete girmiyor kılıftan çıkınca giriyodu bu sorun oldu yazdığım gibi yaptım ve düzeldi ıphone 4s kullanıcılarına önerim telefon kısa bir sürede çok fazla ısınabilir bunu önlemek için kılıf takmanızız önermem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayırlı akşamlar ıphone 4s telefonumuz var wifi girmiyor garanti kapsamın da değil garantisi bitmistir bu teknis servisle ilgili bilgi almak istiyorum???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sorunum evde kendi modemimi görüyor girior fakat bi arkadasın sokakta general mobile discovery var o görüyor baglanıyor fakat iphone 5 agı bulamıyor bile baglanmcak olsa evde baglanmaz bi bilgisi olan varmı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam süpersiniz. ıphone servisi aradım getirin cihazı açmamız lazım dedi. sizin yazdığınız yolu denedim telefon düzeldi sagolun

MattyB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede bu sorun vardı. Nedense kendiliğinden çözülmüştü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wifi'a bağlanırken parola yanlış hatası verdiğinde,ağ ayarlarını sıfırla yapınca makina restart atıyor sorun çözülüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim onun arkasına kameranın olduğu yere kuaför fönü ile iphone aşırı sıcak gelene kadar tut sonra ağ ayrlarını sıfırla (iphone 4s için geçerli )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 5 kullanıcısıyım bu dolap işini denedim tekrar geri aldığımda telefon ısındğında tekrar wifi iptal duruma geliyor sıfırla dım yine değişen bişi yok yur dışı kayıtlı passaporta işli ne yapmam gerekli dir acaba bilgisi olan varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde 4sim var güncelleme yaptıktan sonra bu olay ortaya cıktı yurt dışı malı olunca garanti telefonuma bakmadı bile zaten garantinin bir faydası yok adamlar tamir etmiyor garanti varsa değiştiryolar yoksa bay bay,ee garantisi bitenlerin yada telefon yurtdışından alınanların ne olucak? 1 yıldır wi-fi gri ve soluk hala araştırıyorum çözüm yok böyle bir sistem olabilirmi ya hayatımda görmedim böyle rezillik Nokia 3310'un bile wifisi olsa çalısır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benimde aynı sorun var yurt dışından geldi bana da bir yardımcı olur musun neler yapacagım konusunda rica ediyorum. ?