IPhone Vine Hakkında ?

Bu konuyu okuyanlar

kadirakm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar günlerdir bunu araştırıyorum.. Vine uygulaması biliyorsunuz kullanıcısı baya artmış durumda.. Sorum şudur ilgilenen arkadaşlar varsa çok makbule geçer.

Vine da görüyoruz ki kimileri ilginç videolar yüklüyorlar.
ne gbi;

vine sadece uygulama ile çekilmiş videoları paylaşıyor ama kimileri efekt verilmiş üzerinden oynanmış videolar paylaşıyorlar.. bunu nasıl yaptıklarını merak ediyorum..Yani Vine a dışarıdan video yüklenebiliyormu.. Ben aslında buldum çözümünü..

İtools gibi bir uygulama ile Vine uygulamasının dosyalarına eriştim Vine video çektim paylaşmadım ama bekledim ve uygulama dosyaları içinden çektiğim videoyu buldum.. pc de ki 6 sn videoyu o video ile değiştirince paylaştığı video uygulama ile çekilen değilde benim pc den yüklediğim video olacaktı.. Çok araştırdım.. Vine uygulamasının çektiği video formatında yaptım videoları bazı programlar kullanarak yinede hep ''Bir Hata Oluştu' sonucunu aldım.. Bunun bir yolu mutlaka vardır eminim.. Artık bulamayınca pes edecektim ki aklıma burası geldi yardımcı olabaileceğinizi düşündüm..

Yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim.. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum..

Not: Bu soruyu İPhonedo ya sordum o da yapıyor çünkü.. ilerdeki videolarında anlatacağını söylemişti.. Yeni İPhonelar iPad ler çıkınca arada kaynadı gitti..

Yani böyle bir sistem yok paylaşılmaz diyen arkadaşlar olur diye not düşeyim dedim..

kadirakm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kimse yok mu yardım edecek ?