İPhone se mi almalı LG g5 mi

İPhone se mi LG g5 mi

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
iki telefonu kullanmıyorum ama g5 kamera konusunda ve bataryada SE'yi geçicektir birde günümüz şartlarında 4 inç bir telefon ne kadar doğru olur kullanılabilir ama video veya elde tutuş konusunda üzebilir sabah akşama kadar g5 bu iki cihaz arasında

yetkinmuhammet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg mi hemde g5 bence bir daha düşünmek gerek zaten lg servis olarak Türkiyede rezalet hemde g5 ederinin çok üstünde satılan bir telefon,ha ben android istiyorum diyosan git lenova motoz al hemde daha ucuz
Motoru z nasıl daha ucuz oluyor 2200 TL ye g5 var ama moto z 2300 lerden başlıyor üstelik internet fiyatı olarak

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
SE alın dedim dedim, beni dinlemediniz:) Ne oldu şimdi?

2400 oldu.Yine de elini çabuk tut bence

Calderone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bence bunu insanların yanıtlarına bakarak kararlaştırma, ha tabii her yorum ayrı bir fayda sağlayabilir senin için ancak ne olursa olsun bir eşyayı alan sensin ve kullanacak olan da sensin. İki telefon da seni yarı yolda bırakmaz, iki telefon da apayrı platformlara sahip ve iki telefon da farklı kolaylıklar sunuyor. Telefondan beklentin neyse ona göre kararını ver. Mesela benim şuan kullandığım telefonum 5.7 inç ve büyük ekranı çok seviyorum ancak yolda yürürken (özellikle mesaj yazarken), yatağımda yüzüstü uzanırken falan filan arada sırada zorluk çıkartabiliyor. Arkadaşım Rose Gold SE almıştı önceden merak sarmazdım ancak pembe tutkunu olarak rengiyle etkiledi ve inceleyim dedim, kaç yıllık telefonun ne kadar güzel olduğunu o zaman anlamıştım mesela, büyük ekran merakım da gitmişti elime çok güzel oturunca ve çok rahat bir kullanım sağladığını fark edince. İşin özü kullanıcı yorumlarına bak, videoları izle, bana kalırsa SE ile bir deneyimleme yap ya da eğer 64 GB alacaksan paraya kıyıp 32 GB 6s al. Ayrıca belirtmek istedim rose gold SE Hepsiburada.com'da hala 2200 lira.

batuokudan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
LG G5 yerine daha ucuza G4 öneririm ben kullanıyorum özellikleri araştırırsan G4 fiyatına göre üst segment bir telefon.Ama doları takip et :D

Reaksiyon puanı
16,118
g4 lgnin elinde patlamış toplatılıyormuş...

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Iphone se alınmaz. Telefon çok küçük 4 inç. Kamera konusunda da g5 in çok gerisinde. İkisi arasında kesinlikle g5

Reaksiyon puanı
16,118
4inç küçük değil normal boyut 3 inç küçük...