iPhone SE Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
İphone SE'nin ekranı hakkında ne düşünüyorsunuz?Bende alıcam ama oyunlar ekranda nasıl kalıyor onu merak ediyorum. Oyun oynarken hiç ekranı küçük diye bahsediyor musunuz?
Ben 4s'te çok küçük diye nefret ediyorum.:confused:

Jankat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İphone SE'nin ekranı hakkında ne düşünüyorsunuz?Bende alıcam ama oyunlar ekranda nasıl kalıyor onu merak ediyorum. Oyun oynarken hiç ekranı küçük diye bahsediyor musunuz?
FİFA da küçük geliyor diğer oyunlarda normal

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Eğer oyun için alıyorsanız 6S'den aşağı boyutta almayın. 6S serisi aşağısıda

ietemyalim52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar se var 2 ay olmadı alalı 2 kez garantiye gitti 2.değişimini alacam değişen telefon yenimidir yoksa refurbished midir bn apple destek felen sordum herseyi yeni kullanırmıs parcalara yer verirmez dendi

Ozcnnok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone SE kullanıyorum wifi sorunu yaşayan var mı?

Megatron04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone se yi 7 aydır kullanıyorum wifi konusuna hiçbir sıkıntı yaşamadım cihazınızda donanımsal bir sıkıntı olabilir

Reaksiyon puanı
61
yaklaşık 4 yıldır iphone 4 kullanıyordum artık telefon düşe kalka dayanamadı bana ekranı felan yarımdı uzun zamandır aklımda olan se 64gb aldım ilk başta renk olarak gold alıcaktım ama apple storede telefonu kurcalarken silveri daha çok hoşuma gitti 2.200e aldım 6s 32gb alma şansımda vardı ancak telefonu tek elle kullanmayı seviyorum iphone 4 den sonra eşekten inip ferrariye bindim sanki ne güzel donmuyo telefon :D

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
iPhone 7 32gb 2.064₺+180₺. Yeni alındı
Benimde almama az kalmıştı işler istediğim gibi gitmeyince vazgeçm 6S 32GB alayım dedim sonra vazgeçtim alırkende eski model olmasın dedim şimdi seneye çıkacak olan modeli bekliyorum üzerine biraz koyup onu alıcam beğenirsem :)

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar selamlar. Daha önce iPhone 5s imde de vardı ve şimdiki SE telefonumda da var. Çok rahatsız edici birşey değil ama yine de sorayım. Ekranın özellikle sol üst sol orta taraflarına bastırınca bir çıt sesi geliyor. Ekrana jelatin uygulamadan önce silme esnasında fark ettim. 5s de de o zaman fark etmiştim. Sanki ufak birşeye takılıymış da oradan kurtulmuş gibi. Hayvan gibi de bastırmadık ama :) Bunun sebebini merak ediyorum . Bilen arkadaşımız var mı ?

Bu arada batarya yerleşiminden olduğunu tahmin ediyorum.batarya telefon ön yüzü bize dönükken sağ tarafta olduğu için ve sağ kısma destek verdiği için ekran sol kısmı hafif ağdırma yapıyor ve ses çıkarıyor:)

Son düzenleyen moderatör:

mesut1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar iPhone 6 aldım dünden beri ekran kilitliyken WiFi kopuyor yardım edin lütfen

zeynepingo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
biraz daha ucuz, alternatif olarak güzel aslında. ben de düşünüyorum

Reaksiyon puanı
61
ya ben telefonu alalı 1 ay olduda genelde assaia toch kullanıyom ama son 3 4 gündür ortadaki tuşa basıyorum içine göçük gibi tık sesi gelmiyor zor basılıyo gibi yumuşak geliyor parmak okuyo normal acaba kırılmaz camdan mı kaynaklanıyor çözemedim garantiye göndersem mi

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
ya ben telefonu alalı 1 ay olduda genelde assaia toch kullanıyom ama son 3 4 gündür ortadaki tuşa basıyorum içine göçük gibi yumuşak geliyor parmak okuyo normal acaba kırılmaz camdan mı kaynaklanıyor çözemedim garantiye göndersem mi

Hocam iphoneların klasik sorunu. Hiçbir problem oluşturmaz merak etmeyin.

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar bu aralar başka bir sorun daha farkettim. '' Hey Siri '' komutu düzgün çalışmıyor. Mikrafonu özellikle kontrol ediyorum . Sıkıntı yok. Dikte olsun veya konuşma esnasında da aynı yani sıkıntı yok. Ama Siri bazen komutu algılamıyor. Hard reset atınca düzeldi. Benzer sorunu yaşayan var ise bilginiz olsun. iOS 10 ile alakalı mı orası meçhul.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Arkadaşlar bu aralar başka bir sorun daha farkettim. '' Hey Siri '' komutu düzgün çalışmıyor. Mikrafonu özellikle kontrol ediyorum . Sıkıntı yok. Dikte olsun veya konuşma esnasında da aynı yani sıkıntı yok. Ama Siri bazen komutu algılamıyor. Hard reset atınca düzeldi. Benzer sorunu yaşayan var ise bilginiz olsun. iOS 10 ile alakalı mı orası meçhul.
Benimde önceden ekran kapalıyken hey Siri deyince açılıyordu şimdi nedense açılmıyor

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Son zamanlarda Apple'da saçmaladı ihtiyarlara ne oluyor ise.:(

Malzeme kalitesini sevmiyorum zaten. Rahmetli de aramızdan ayrılınca hem malzeme konusunda saçmaladı hem de minik hatalar peyda oldu. Home tuşu ses çıkarır, kamera kensi sallanır, ekrandan ses gelir, bükülür, ekranda leke oluşur vs.

Bu basit hatalar gitmezse Amoled ekrana geçişte ki özellikle ekran can alıcı noktadır, Huawei yavaş yavaş Apple in yerini almaya başlıyor ki böyle giderse ve düzeltmezlerse alıcak gibime de geliyor.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Malzeme kalitesini sevmiyorum zaten. Rahmetli de aramızdan ayrılınca hem malzeme konusunda saçmaladı hem de minik hatalar peyda oldu. Home tuşu ses çıkarır, kamera kensi sallanır, ekrandan ses gelir, bükülür, ekranda leke oluşur vs.

Bu basit hatalar gitmezse Amoled ekrana geçişte ki özellikle ekran can alıcı noktadır, Huawei yavaş yavaş Apple in yerini almaya başlıyor ki böyle giderse ve düzeltmezlerse alıcak gibime de geliyor.
Abd küreselleşme stratejisinden vazgeçmeye başladı çünkü borçları kabardı sanırım milleti bıktırıp piyasalardan çekilmenin derdinde.:(

ahmet.ozduran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar ben iphone se model telefonu kullanıyorum. iphone 6s de ki batarya problemi benimde başıma geldi. telefonun şarjı olmasına rağmen kapandı ve açmaya çalıştığımda şarj yokmuş gibi davrandı. bir iki dk sonra açtım ama 10-15 sn içinde tekrar kapandı. bu işlemi birkaç defa tekrar ettim dışarıda olmama rağmen batarya tarafında hissedilir bir ısınma vardı. eve geldim şarja taktım şuan bir problem yok. 6s kullanan arkadaşlarda nasıl sorun yaşıyorlar çözüm nedir yardımcı olursanız sevinirim..