iPhone şarj aleti sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 7 aydır kullandığım 5s'imi bugun şarja taktığım an gidip gelmeye başladı sonra "Bu kablo veya aksesuar güvenilir değil ve bu iPhone ile güvenilir çalışmayabilir" uyarısı çıktı. Ama kesinlikle kutudan çıkan kablo ve adaptörü kullandım ve yan sanayi herhangi bir aletle şarj etmedim, sizce sorun ne olabilir? Şimdiye kadar olmadı.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Acaba adaptör ya da kabloda kopukluk falan olabilir mi? Sarj cihazınızın tamamen saglam olduguna inanıyorsanız baska iphonelarla deneyin önce onda da aynı ise apple store garantiliyse bir gönderin kullanıcı hatası değilse yenisini verirler

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Acaba adaptör ya da kabloda kopukluk falan olabilir mi? Sarj cihazınızın tamamen saglam olduguna inanıyorsanız baska iphonelarla deneyin önce onda da aynı ise apple store garantiliyse bir gönderin kullanıcı hatası değilse yenisini verirler

Bi' iPhone sitesinde okudum şimdi sarj soketini kuru bir diş fırçasıyla temizlemek çözüm olabiliyormuş ben de denedim şimdilik sorunsuz çalışıyor baya da toz çıktı. Hatta işe yaradığını görünce kulaklık girişindeki tozları falan da bir aldım şöyle. :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Şarj ağletinin alt kısmında gri yazılar vardır orda A1400'mü yazıyor? eğer A1400 yazmıyorsa şarj ağletini app storeye götürün A1400 ile değişim yapsınlar.

Bunun haricinde bir çözüm gelmiyor aklıma.

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şarj ağletinin alt kısmında gri yazılar vardır orda A1400'mü yazıyor? eğer A1400 yazmıyorsa şarj ağletini app storeye götürün A1400 ile değişim yapsınlar.

Bunun haricinde bir çözüm gelmiyor aklıma.

A1400 doğal olarak. Dediğim gibi kutudan çıkan sarj aletini kullanıyorum. A1300ler 3GSten 4Se kadar olan modellerde oluyor. Şu an sorunu hallettim umarım tekrarlamaz. Teşekkürler

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aynı sorun mini retinada başıma geldi baktığımda lightning girşin mat bir tabaka halinde oksitlendiğini gördüm iğne ucuyla dikkatlice bu tabakayı temizledim ve bir daha sorun yaşamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun yaşanıyor telefon şarj olmuyor. Ayrıca benim şarjımın alt kısmında 1399 yazıyor ve yan sanayi ürünü değil. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

Atakangungor8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Arkadaşlar

Herkesin bildiği gibi telefonu şarj ederken kablomuzdaki sürekli bozulmalar,kopmalar,kırılmalar her zaman sorun olmuştur.
Bende bunların çözümü olarak echo iron wire çelik şarj kablosunu buldum ve bu ürünün de herkese uygun fiyata gitmesi için satış işlemlerini başlattım.

ürünün linki ve testleri:
https://www.youtube.com/watch?v=i6wZrano9Do
Bana ulaşmak için telefon numaram: 534 074 95 73

Ekli dosyalar

• IMG_0308.JPG
    IMG_0308.JPG
    232.7 KB · Görüntüleme: 726
  • IMG_0309.JPG
    IMG_0309.JPG
    224.8 KB · Görüntüleme: 708
  • hepsi.jpg
    hepsi.jpg