iPhone 8 Plus ? Samsung S9+

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

iPhone 8 Plus kullanıyorum ama artık Apple ve tavırlarından sıkıldım ve bunaldım sizce Samsung S9+ 'a geçsem kullanabilir miyim yoksa Apple Eko Sistemini arar mıyım ?

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Bence kullanabilirsiniz çünkü android kullanımı çok basit ve zevklidir. Ve sistemle birlikte seçtiğiniz telefon da(yani s9+) çok iyi olduğu için hiç pişman olmazsınız

M-S-Y

Üyecik
Bizzat babam ın 8 plus ını satıp s9+ aldım telefondan gayet memnun 3 ay kadardır kullanıyor daha keşke dediğini duymadım hatta ekranın görüntü kalitesini sürekli övmekte.

LyfeX

Asistan
Kesinliklle pişman olmazsın androide özgürsün

Starbowl

Profesör
Ben de 3 yıllık iPhone deneyiminden sonra S9+'a geçtim. Gayet memnunum. 8 plus tasarımından,hızlı şarj gibi gibi eksiklerinden dolayı mantıklı bir seçenek değil.

8 Plus'ı satıp üstüne para koymadan rahatça S9+'a geçilebilir kesinlikle S9+

zaten sırf bu yüzden appledan androide geçilmemeli

---- Mesajlar birleştirildi ----

sosyal medya kullanıyorsanız Snapchat Instagram gibi geçmeyin derim kameraları uyumlu değil onlarla düşük kalitede atıyor videolarda yeşil çizgiler oluyor. ekran koruyucuda alamazsınız babama aldık s9 yamuk ekrana oturmuyor hepsi kalkıyor. kalkmayan tam yapışkanlılarda 120tl civarında. aksesuar seviyorsanız samsung almayın kılıf seçeceği yok aliexpresse s9 plus yazın 10 tane kılıf çıkacaktır anca. yavaş çekim modu inanılmaz karanlık çekiyor. çektiği fotoğraflar iPhone ile aynı kalitede olmasına rağmen boyutları 8-9 mb ama iphonelarda 2mb çünkü apple sıkıştırıyor. cihaza sürekli bakım yapmanız gerekecek ayar düzenlemeniz vs ram temizleyeceksiniz sürekli uğraşılmaz seneyede son güncellemesini alacak her yerde rom ararsınız. hiç uğraşmayın derim ekranı gerçekten güzel tasarımda iyi fakat insanin ömründen vakit çalıyor ve kullanım ömrü 2 yıl.

Son düzenleme:

Sucrofe

Profesör
Kullanım ömrü iki yıl mı? :D Bence de geçmeyin ama iPhone 8 Plus'ın S9 Plus'tan iyi olduğunu düşündüğüm için değil. Almışsınız bir kere, kullanmaya devam edin. Ha ama çok bunaldıysanız geçin, aradaki farkı eminim ki hissedeceksiniz.

Apple eskisi gibi değil Bir güncelleme ile telefonlar yavaşlıyor, Çok fazla sorun çıkıyor Mesaj bugunun hala çözülemediğini söyliyeyim, Akıcılık artık eskisi gibi değil Anroid ile aynı hale geldi Iphone 8 bir nesil sonraki güncellemede Güç kaybedek. Bu yüzden Samsung S9+