iPhone 8 Plus alınır mı ? Herkes fikrini yazarsa sevinirim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
8plus yada 8 alınır mı.pazartesi alıcam.s10 da var aklımda ama.mesela s10 lar çıkınca s9plus ksmaya başladı bataryası zaten sorunluydu.kamera ve video açısından çok iyi o yüzden almak istiyorum zaten ama bu yönü tedirgin ediyo.seneye s11ler çıkınca aynı olur herhalde durum.bütçem max 4600.4 aylık 8 plus 4500 tl onu alıcam galiba .birde ilk defa ios kullanıcam 8 plusın eksileri nedir acaba.birde 0 iphone 8mi daha iyi yoksa 4aylık 8plus mı.ikiside 4500 tl.benim için önemli olan kamera ve işlemci.4aylık 8plus güvenilir faturası falan herşeyi var temiz
Galaxy s10 kamera da 8 plus tan çok daha iyi ve işlemci olarak s10 biraz daha iyi. 8 plus ios isterseniz alabilirsiniz. Fark etmez derseniz s10 öneririm.

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
iPhone 8 Plus aldım Gold renk cuma günü elimde nedenini belirteyim, 8 Plus ekran çözünürlüğü olarak Xrdan daha iyi ve daha güzel görüntü veriyor ayrıca kamera farkı olarak kim ne derse desin ikisine de baktım pek fazla fark yok kamera da Xrın tek artısı Akıllı Hdr diye geçiyor sanırım, ayrıca iPhone Xte bile Akıllı Hdr yok, bu ilk Xr ile geldi, 8 Plus hem dizayn hem şıklık olarak gerçekten çok güzel ve premium hissi veren güzel bir cihaz, Xr ekranı 6,1 inç, 8 Plus 5,5 inç birtek çerçevesi olduğu için Xr ile aynı boyda gözüküyor, yine de gayet yeterli, ayrıca ekrandaki çerçeve kısmı için benim gayet hoşuma gitti, bu zamana kadar sonsuz ekran telefonlar yokken hep bir adım öndeydi, yarın Apple yada Samsung çerçeveli sağlam bir cihaz çıkardığı zaman yine çerçeveye dönersiniz, milletin sonsuz ekranlı cihaz kullanması benim canımı sıkmaz, çünkü çentikli ve sonsuz ekran olan cihazlar pek hoşuma gitmiyor, ha ileride sıkılırsam satarım sıfır ekranlı alırım herkes rahat eder 😁 Xr telefonuna 7000 TL verip eski ekran kullanırken sorun yok iPhone 8in çerçevesine mi takıldınız çıkın şu kafadan artık teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xr stoklarda tükenmiş, bu ay fiyatı değişecekmiş, 6500den 7000 oldu, şimdi de 9000 olma şansı varmış, S9 tek kameralı telefon çıkardığı zaman 4000 TL verip tek kameralı cihaz almak saçma diyenler vardı, ve tek kamera ile yine bir çok iyi performans verip memnun ediyordu ama yine olumsuz bakıldı, şimdi 7000 Bin TLlik cihazın tek kamerası gayet hoş karşılanıyor peki 😁 Kimseye bişey demiyorum sadece yorum yaparken gerçekten gereksiz ve saçma yorum yapan arkadaşlar için söylüyorum bunları yine de hakkınızı helal edin

Bu arada gerçekte Xr benim çok beğendiğim bir cihaz, sadece yorum yaparken fazla abartıyorsunuz yoksa bende çok iyi olduğunun farkındayım

Kardeşim 8 Plus al, bak kimisi Samsung sever iPhone cihazını kötüler diğeri kalkar iPhone sever Samsungu kötüler, bende burda çok araştırdım, en sonunda gittim hepsini inceledim 8 Plusun tek bir eksisi var çok pahalı olması, onunda dışında gerçekten çok güzel ve güncel bir cihaz uzun ömürlü, İşlemci ve kamera konusunda gayet kusursuz güzel bir cihaz kamerası iPhone X ile denk neredeyse, ben aldım 8 Plus cuma elimde olacak rahat bir şekilde alabilirsin
Hayırlı olsun

Ne kadar söylesekte senin kararından döndüremeyiz, yanlış bir seçim yapmışsın, yine de hayırlı olsun.
Aynen.

Tttunahan

Profesör
Yıl olmuş 2019 millet full ekranlı telefonlara geçti hemde daha uygun fiyata şahsen ben gidipte o takozlukta olan bi telefona 6000 tl yi hayatta vermem gider s10 alır keyfime bakarım

Arma*

Asistan
Ne kadar söylesekte senin kararından döndüremeyiz, yanlış bir seçim yapmışsın, yine de hayırlı olsun.
Aga gerçekten hoşuma gitmedi fazla, 8 Plus daha cazip geldi aldım, ekran gövde oranına ya da ek özelliklere fazla takılmıyorum, bu arada teşekkür ederim

Yıl olmuş 2019 millet full ekranlı telefonlara geçti hemde daha uygun fiyata şahsen ben gidipte o takozlukta olan bi telefona 6000 tl yi hayatta vermem gider s10 alır keyfime bakarım
Bende 8 Plusta keyfime bakacağım, takoz olan cihaz zamanında çok iz bıraktı, ama androidlerin sadece bataryası kaldı neyse, önerin için teşekkür ederim

Galaxy s10 kamera da 8 plus tan çok daha iyi ve işlemci olarak s10 biraz daha iyi. 8 plus ios isterseniz alabilirsiniz. Fark etmez derseniz s10 öneririm.
Bugün S10ada baktım gerçekten çok başarılı ve güzel bir cihaz, sadece ios istediğim için iPhone aldım, android alsaydım S10 alırdım, teşekkür ederim

Son düzenleme:

Erkam376

Doçent
Aga gerçekten hoşuma gitmedi fazla, 8 Plus daha cazip geldi aldım, ekran gövde oranına ya da ek özelliklere fazla takılmıyorum, bu arada teşekkür ederim

Bende 8 Plusta keyfime bakacağım, takoz olan cihaz zamanında çok iz bıraktı, ama androidlerin sadece bataryası kaldı neyse, önerin için teşekkür ederim

Bugün S10ada baktım gerçekten çok başarılı ve güzel bir cihaz, sadece ios istediğim için iPhone aldım, android alsaydım S10 alırdım, teşekkür ederim
Onun da bir tadına bakmalıydın.

Dobby

Asistan
Genel bir soru soracağım şu anda telefon alacak olsanız son güncellemesini alan note 8 mi alırdınız yoksa iPhone 8 plus mı alırdınız

Dobby

Asistan
Peki note 8 mi iPhone 8 plus mı alırdın ikisi arasında kalsan

Bu bulunduğumuz tarihte

Arma*

Asistan
Peki note 8 mi iPhone 8 plus mı alırdın ikisi arasında kalsan

Bu bulunduğumuz tarihte
Android olarak S9 Plus desen ikisi arasında kalırdım belki ama Note konusunda 8 Plus daha mantıklı geliyor

Arma*

Asistan
Beni biliyorsun xr alıp bu son güncellemem diye ağlayan 8+ kullanıcılarını izlerdim. :)
Xr stoklarda tükenmişti, ayrıca tek renk oda sarı kalmıştı, yenileri haftaya gelecekmiş ve 9000 TL gibi fiyat olacakmış sanırım

Dobby

Asistan
Kardeşim sen kaçırdın 1-2 hafta önce vatanda xr 6000 altına düştü

5800 lerdeydi

Leand

Dekan
Android olarak S9 Plus desen ikisi arasında kalırdım belki ama Note konusunda 8 Plus daha mantıklı geliyor
Ben her halükarda o kadar para verecek olsam apple alırım ama birde şu var bir telefon bir insana ötekilerden farklı ne verebilirki önemli olan güvenlik, stabilite, garanti hizmeti, uygulama mağazası kalitesi bunları en iyi apple veriyor yok filanca cihaz gece çekiminde daha iyiymiş geç onları satarken para etmesi bile bir şey yani apple'ın.

Kardeşim sen kaçırdın 1-2 hafta önce vatanda xr 6000 altına düştü

5800 lerdeydi
Arkadaş 8+ seviyordu onu aldı fazla üstelemeye gerek yok hayırlı olsun mutlu mesut kullansın, burda millet yanlış yaptın filan yazmış esas o cümle yanlış herkes hoşuna gideni alır sonuçta. Zaten arkadaş yazmış xr'nin iyi olduğu yönleri biliyorum ama ben 8+ istiyorum diyorsa konu bitmiştir moral bozmanın anlamı yok bence.

sahinkara43

Üyecik
Seviyorsan yapacak bişey yok hayırlı olsun ama iphone 8 plus telefon olarak tabiki o paraya alınmaz. Ama dünyanın en iyi pubg telefonu. tek sıkıntısı applelardaki boktan ısısınınca ekran kısılması. Youtubda pubg mobil en iyi oynayanların tamamı istisnasız 8 plustan başlamış hep hepsi hepsi 8 plus veya aynı kasalı önceki modeller. Bunun sebebi kenar çerçeveleri tam ayarında ele muhteşem bi şekilde oturuyor joystick gibi telefon, jiroskopu çok hızlı dokunmatiği muhteşem, oyundaki ios dokunmatik optimizasyonu muhteşem.

termal macun ve bakır folyoyla bi şekilde ısıyı arkaya verecek şekilde modlanarak ve baseus fan takılarak kullanımı kolaylaştırılabilir.
şuradaki gibi bi moddan bahsediyorum :
[HW Mod] Improve performance, prevent thermal throttle

Keşke sıfır almasaydın. Ben şu an s9plus kullanıyorum 2400e ikinci el aldım fakat üniversite bitip atanınca işe girince falan kesinlikle ikinci el bi 8 plus alıp o telefonda pubg oynamanın bi tadına bakıcam.

stat counter