İphone 7 ios 10.3.2 App Store'a Bağlanılamıyor sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Herşeyegülen

Üyecik
Arkadaşlar merhaba İphone 7 kullanıyorum som günlerde App Store'a bağlanılamıyor sorunu yaşıyorum benim gibi bu sorunu yaşayan var mı? Veya sorunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Snickers

Profesör
Arkadaşlar merhaba İphone 7 kullanıyorum som günlerde App Store'a bağlanılamıyor sorunu yaşıyorum benim gibi bu sorunu yaşayan var mı? Veya sorunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
İlk olarak hiç fabrika ayarlarına çevirdiniz mi telefonunuzu.Ya da veri bölümün de ayarları sıfırlamayı yaptını yarlar bölümünde ağ ayarlarını sıfırla vardır.Bu resim gibi bir ekran.

Durmuşkandemir

Profesör
Ney üzerinden bağlanmaya çalışıyorsun peki ben öyle sorun yaşamıyorum sadece WiFi ile bağlanırken yaşıyorum o da internet ile sıkıntı olduğu zaman

Snickers

Profesör
Ağ ayarlarını sıfırlarsan muhtemelen düzelecektir ya da telefonu yedeklerini itunes ile yada iclouda al ondan sonra sıfırla bi ciddi bir sorun gibi görünmemekte.

pisst0n

Doçent
Bu sorunu bende yaşadım apple kimliğini değiştirince çözüldü.

Ağ sıfırlamayla düzelmiyor

Herşeyegülen

Üyecik
Ağ ayarlarını sıfırlarsan muhtemelen düzelecektir ya da telefonu yedeklerini itunes ile yada iclouda al ondan sonra sıfırla bi ciddi bir sorun gibi görünmemekte.
Şunu farkettim 10.3.2 sürümündeyken hem wifi ile hem hücreselle bağlanmıyordu yeni sürüme güncelledikten sonra sadece hücresel de açılmamaya başladı. Ağ ayarlarını sıfırlarsam düzelir mi sence?

Snickers

Profesör
Şunu farkettim 10.3.2 sürümündeyken hem wifi ile hem hücreselle bağlanmıyordu yeni sürüme güncelledikten sonra sadece hücresel de açılmamaya başladı. Ağ ayarlarını sıfırlarsam düzelir mi sence?
Denemen de fayda var ama muhtemelen çözülecektir.Bilgisini ilet ona göre yeni çözümler bulalım.

musti1810

Üyecik
Şimdi 11.3 sürümüne güncellendim yine değişen birşey yok. WiFi ile giriyorum fakat hücresel veri ile giremiyorum.

Anchovy

Üyecik
2. el olarak aldığım iphone 7 cihazı sıfırlayıp baştan kurdum ve icloud hesabımla giriş yaptım. Bulutta sakladığım rehberim ve fotoğraf arşivim geldi fakat itunes ve appstore a giriş yapamıyorum. Sürekli "iTunes ve App Store'a giriş yapılıyor..." ekranında bekliyorum. Bu ara da ios sürüm 12.2. Sizce sorun nedir ? Yardımcı olur musunuz ?

stat counter