İphone 6s şarj süresi

Bu konuyu okuyanlar

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Selamlar millet. İphone 6s veya 7 almayı düşünüyorum ama bataryası beni biraz tedirgin ediyor.
2 saat oyun,2 saat sosyal medya ve 1 saat müzik dinlemeye sabahtan akşama kadar idare eder mi sizce?
6s ve 7 kullanıcıları yorum yaparsa sevinirim.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Selamlar millet. İphone 6s veya 7 almayı düşünüyorum ama bataryası beni biraz tedirgin ediyor.
2 saat oyun,2 saat sosyal medya ve 1 saat müzik dinlemeye sabahtan akşama kadar idare eder mi sizce?

Gün boyu tedirginlik yaşarsınız şarjım bitecek mi diye ben plus kullanıyorum ama başabaş yeter diye düşünüyorum yinede 6s ve 7 nin

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
iPhone 6S kullanıcısıyım , oyun oynamıyorum o yüzden oyun konusunda birşey söyleyemem , ama günlük kullanımımda; örnek vermek gerekirse safari , sosyal medya , spotify ve mailler diyebilirim 7 saat ekran süresini görüyorum fakat ios sürümünü güncellemedim 10.3.3 kullanmaktayım , birçok kişi ios11 de batarya konusunda şikayetçi lakin dediğim gibi ios 10.3.3 ile batarya konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum.Oyun konusunda tatmin edeceğini sanmıyorum ama kesin birşey söylemeyeyim , Oneplus 5 önerebilirim eğer android platformuna yönelirsende.Batarya konusunda taleplerini tamamen karşılar.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
2 senelik 6s ve 7 senelik ıos kullanıcısı olarak diyorum bunları yapıp şarjın bitmezse süper yani söylediklerinizi ama normal kullanım da çok dayanıklı bir telefon diye bilirim o da ıos sayesinde şarj önemli ve ıos istersen 6s plus ya da 7 plus öneririm

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Günü kesinlikle bitirmiyor onu net söyleyebilirim ancak dediklerini yaptıktan sonra %20 şarjın bile kalır.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Tedirgin olacaksın ona bir şey diyemem hep şarjım ne zaman bitecek diye korkun olacak içinde

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
6s plus kullanan arkadasim var telefonunda asla oyun oynamaz sosyal medya,whatsapp,telefon gorusmeleri bi de canli yayin yapiyor ve hucreler veri surekli acik adam yaninda surekli powerbank ile dolasiyor.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_0756.PNG
Buyur kardeşim sana en iyi cevap bu olsun sabah 8 de çıkarttım telefonu sürekli mobil ver açık sdn foruma sürekli her fırsatta baktım normal bir konuşma yani yaklaşık bir saatte mesajlaşma vs normal kullanım ama kaplosuz kulaklık ile fizy den 4 saat müzik dinledim video resim olarak 4 adet resim çektim 30 sn ye olarak vıdeo buyur sana ayrıntılı cevap ve kalan şarj telefon 6s

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
O zaman 6s plus alacağım sağ olun. Bir de sanırım icloud 30 GB depolama alanı veriyormuş. Yani ben 32gblik alsam 62Gb mı olacak toplam olarak?

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
aynen dediğim 3 tl karşılığı 50 gb alabilirsin ama fotoğraf ve video performansıdan bahsediyorsan 7 alman lazım :(

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Oyun oynarsan
Bi 6s kullanıcısı olarak söylüyorum kulaklık takılı olsun istediğin kadar müzik dinle çok az şarj gidiyor sosyal medayada da 2 saat gezersin belki daha fazla olabilir ama oyun konusuna gelince 2 saat oyun oynarsan gününü çıkarır mı bilemem çıkarabilir belki ama akşam biraz erken şarja takarsın ben sabah 8 de alıyorum şarjdan telefon sürekli sosyal medya YouTube falan kullanıyorum şarj ideal gidiyor ama oyunlarda çok gidiyor oyun oynadığım zamanlarda eve gelir gelmez şarja takıyorum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S Plus kullanıyorum İOS 11 ile şarj sıkıntılı maalesef.

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ekli dosyayı görüntüle 29106 Buyur kardeşim sana en iyi cevap bu olsun sabah 8 de çıkarttım telefonu sürekli mobil ver açık sdn foruma sürekli her fırsatta baktım normal bir konuşma yani yaklaşık bir saatte mesajlaşma vs normal kullanım ama kaplosuz kulaklık ile fizy den 4 saat müzik dinledim video resim olarak 4 adet resim çektim 30 sn ye olarak vıdeo buyur sana ayrıntılı cevap ve kalan şarj telefon 6s
cevap derken anlamadim hocam simdi bende arkadasin powerbank'a bagli dolastirdigi iphone'u cekip gonderiyim :)

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
o zaman bende bir ekran görüntüsü ekleyeyim (iPhone 6S) ;
7yyGjY.png

4 saat 5 dakika ekran sürem ve 13 saat 46 dakikada bekleme sürem var , hiç telefonu güç tasarrufuna almadım ve hala %45 şarjım bulunmakta , demem o ki kullanıcının batarya performansını günlük kullanımı belirler lakin batarya sağlığının da büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
o zaman bende bir ekran görüntüsü ekleyeyim (iPhone 6S) ;
7yyGjY.png

4 saat 5 dakika ekran sürem ve 13 saat 46 dakikada bekleme sürem var , hiç telefonu güç tasarrufuna almadım ve hala %45 şarjım bulunmakta , demem o ki kullanıcının batarya performansını günlük kullanımı belirler lakin batarya sağlığının da büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim.
Yahu ekran süresi=ios kullanım süresi değil. Ekranı kapat müzik dinle kullanım süresine sayacak bir sistem iOS.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Doğru haklısınız fakat çok fazla müzik dinlemedim , genellikle sosyal medyada gezdiğimi belirtmiştim bir önceki mesajımda, (instagram twitter vs .) "%4" lük kısım aydınlatır spotify'ı çok kullanmadığım konusunda diye düşünmüştüm.Sadece günlük kullanımımı sundum belki arkadaşın fikir edinmesine yardımcı olur diye.
Bakın.
İnternette Galaxy S7 vs iPhone 7 vs G5 gibi bir çok batarya testi var.
İzlediğimin birinden örnek veriyorum. S7 5.5 saat iPhone 3.5 saat falan ekranı açık kalabiliyor. Ben bugüne kadar S7'de en fazla 7 saat ekran süresi aldım. Açık konuşayım iPhone 7'den daha kötü şarj performansına sahip olan 6S'in değil 8 saat 6 saat ekran süresi alması bana inandırıcı gelmiyor bilmem ne yorum yaparsınız.

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bakın.
İnternette Galaxy S7 vs iPhone 7 vs G5 gibi bir çok batarya testi var.
İzlediğimin birinden örnek veriyorum. S7 5.5 saat iPhone 3.5 saat falan ekranı açık kalabiliyor. Ben bugüne kadar S7'de en fazla 7 saat ekran süresi aldım. Açık konuşayım iPhone 7'den daha kötü şarj performansına sahip olan 6S'in değil 8 saat 6 saat ekran süresi alması bana inandırıcı gelmiyor bilmem ne yorum yaparsınız.

doğrudur birçok test videosunu bende izliyorum , ama sizinde Htc U11 konusundada bahsettiğiniz gibi herşey videodaki gibi değil demiştiniz , birçok kullanan arkadaşınız çok daha iyi performans alıyormuş hatta belirttiğinize göre batarya konusunda, benimde demem o ki tabiiki batarya süresi değişir , özellikle kişiden kişiye ve kullanımdan kullanıma ben sadece günlük kullanımımı yansıttım , amacım benim ekran sürem fazla ondan bunu alın değil , arkadaş sormuş batarya süresi hakkında bende yardımcı olmaya çalışıyorum , şahsen arkadaşın kullanırken masanın üstüne açık bırakıp telefonun ekran süresini test edeceğini sanmıyorum , oda benim gibi normal bir kullanıcı olacak , o yüzden bu değerleri belirttim , videodaki ana ekranın açıp 3 saat 3.5 saat vermesini sağlıklı bulmuyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
bu yüzden powerbanklı kılıf yapmışlar ve o gt-s5360 gibi 1200mAh batarya taşımıyor ki bu 08-18'e kadar 3g ile spotify çalınca nakavt oluyor...
arada fotograf çekmiştim...
2015-08-05 19.01.29.jpg

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Batarya 1-2 senelikse erken bitmesi normal.2 senede %40 batarya kaybin olacak zaten.

Evo666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bluetoot hep açık arabaya bağlı, arada sırada öyle gezindim video izledim bazen gps e baktım vs bu kaldı.

Ekli dosyalar

• F1E869F8-CD6E-4EE3-A9C1-DF57E8AD899C.png
    F1E869F8-CD6E-4EE3-A9C1-DF57E8AD899C.png
    128.4 KB · Görüntüleme: 1,119

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bluetoot hep açık arabaya bağlı, arada sırada öyle gezindim video izledim bazen gps e baktım vs bu kaldı.
Bluetooth un açık olduğunu düşünürsek hiçde fena bir süre değil , sıfır kurulum mu yaptınız direkt olarak IPSW ile yoksa 10.3.3 tenmi güncellediniz hocam ? paylaşımınız için teşekkürler bu arada.

Evo666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben teşekkür ederim. Şöyle ki , telefonumu son 19 gün kala garantiye yolladım ve pil yuvası değişti dediler ve ekrandaki tık sesiyle beraber onarıp geri verdiler.
Şuan bu halde.
Ve son sürümü telefondan indirdim dün. Bilgisayar kurulumu değil.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bu da benden

Ekli dosyalar

• IMG_3457.PNG
    IMG_3457.PNG
    118.3 KB · Görüntüleme: 893