iPhone 6s Plus Sim Geçerli Değil Hatası

Bu konuyu okuyanlar

marak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SelamunAleyküm.
iPhone 6S Plus telefonum var ios 10 güncellemesini sevmemiştim ve bende ios 9.3.5 sürümüne geçmek istedim sitede bununla ilgili bir yazı okudum. ipsw.me sitesinden 9.3.5 yazılımını indirdim ve telefona iTunes üzerinden yükledim fakat suan telefonum kurulum ekranındayken Sim Geçerli Değil hatası alıyorum. Telefonum Türkiyede kayıtlı hiç bir sorun yok ios 10 u da yüklesem 9.3.5 i de yüklesem aynı hatayı alıyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. Operatör desteklenmiyor diyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

marak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncell

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Her hangi bir geri yükleme işini jailbreak olmadan yapamazsınız o. Muhtemelen cihaz brick oldu yani ben öyle anladım. Bir iTunes üzerinden sıfırlamayı deneyin bemce.

marak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben türkiyede türk telekom kullanıyorum apple ile görüşmem de apple sprint operatöründe kilitli olduğunu söyledi sprint ile görüş bi dediler ama nasıl olur bilmiyorum. Açmanın bir yolu yokmu aceba bide neden sim kilit e düşsün ki onuda anlamadım normalde kullanıyordum.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Ben türkiyede türk telekom kullanıyorum apple ile görüşmem de apple sprint operatöründe kilitli olduğunu söyledi sprint ile görüş bi dediler ama nasıl olur bilmiyorum. Açmanın bir yolu yokmu aceba bide neden sim kilit e düşsün ki onuda anlamadım normalde kullanıyordum.
Çünkü bu yaptığınız geri dönme işlemi yasal değil.

marak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu işlemi ilk defa yapmıyorum yasal olmadığını bende biliyorum. İlk defa böyle bir problemle karşılaştım.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Arkadaşlar burada amaç yardımcı olmakmı yoksa laf olsun diyemi konulara yazı yazıyosunuz.
Laf olsun diye yazmıyorum sana sebebini söyledim jb siz bir telefona en az jb kadar yasal olmayan bir şekilde ios sürümünü düşürme işlemi yaparsan böyle bir şey yaşaman normal sana bunu anlatıyorum yapabileceğin en iyi şey servise görünmek.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sprint ile görüşüp belirli bir miktara açtırabilirsin;)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Arkadaşlar burada amaç yardımcı olmakmı yoksa laf olsun diyemi konulara yazı yazıyosunuz.

Burada konunuza önem verip cevap veriliyor ve sizin ile diğer bütün üyelerimiz mesajları önemlidir bizim için. Laf olsun diye yazılmıyor yardımcı olunmaya çalışılıyor sonuçta sizin daha önce yapı yapmadığınızı bilemez. Size yardımcı olmak için uyarıyor.

marak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burada konunuza önem verip cevap veriliyor ve sizin ile diğer bütün üyelerimiz mesajları önemlidir bizim için. Laf olsun diye yazılmıyor yardımcı olunmaya çalışılıyor sonuçta sizin daha önce yapı yapmadığınızı bilemez. Size yardımcı olmak için uyarıyor.

Ben burada olmuş bir şeyi yazdım sürekli olumsuz yönde yorumlar yapıyor şahsen ben kendi adıma konuşuyorum o konuda bilgim yoksa yorum yapmam yardımcı olabiliyorsam yazarım. Böyle bi açıklama olamaz bence, yapılmayacak bir şeyi yapmışın ondan dolayı böyle olmuş diyor.Tamam bizde biliyoruz olmaması gereken bi işlem yaptık ama önemli olan bu sorunu nasıl çözebilirim ben bunun için buraya konu açtım.

yusuf.47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sorunu çözdünüzmü ?? aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

ArifÖzyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben aynı sorunu GEVEYbiz ile çözdüm. Bi arkadaşım tavsiye etti, çok memnun kalmış. iPhone 6S İngiltereden kilitli cijhazımı 5-6 saniyede açtılar. Yeni nesil geveymiş. İnanılmaz birşey. Türk Telekom 4.5G hattımı ve iPhone 6s imi sim kilitsiz gibi kullanıyorum şimdi... tavsiye ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu ürünü aldım; YENİ NESİL Tam Otomatik iPhone 6S GEVEY iOS 10 | 4.5G ve 5G

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Merhaba, ben aynı sorunu GEVEYbiz ile çözdüm. Bi arkadaşım tavsiye etti, çok memnun kalmış. iPhone 6S İngiltereden kilitli cijhazımı 5-6 saniyede açtılar. Yeni nesil geveymiş. İnanılmaz birşey. Türk Telekom 4.5G hattımı ve iPhone 6s imi sim kilitsiz gibi kullanıyorum şimdi... tavsiye ederim.
70-80 liraya çözmek varken bu çok gereksiz hocam.

Reaksiyon puanı
16,118
ne mağlum imei'nin bozulmadığı? o zamanda geçersiz sim der.

ArifÖzyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
70-80 liraya çözmek varken bu çok gereksiz hocam.

Operatör tarafından açılmayan bir operatör olduğundan 70-80 değil, 500TL bile versen açmıyorlar. Apple ve operatör sim kilit açma politikasına uygun değilmiş. Görüşmediğim yer kalmadı.

Valla aylardır sorunsuz kullanıyorum. Sorununu çözemeyen arkadaşlar öldüm fiyata cihazlarını satmasınlar. Çevremdeki bir iki kişi satmış. Bedavaya gitmiş cihazlar...
ne mağlum imei'nin bozulmadığı? o zamanda geçersiz sim der.

iPhone'ların imeileri bozulmaz. 3 çip üzerinde kayıtlı O nedenle değiştirilmesi de imkansızdır. Samsung gibi değil yani. İmei bozulursa itunese bağlanınca karşılığı apple da olmazsa cihaz hataya düşer ve itunes bağlama modunda kalır.

Apple mağduru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende gevey le çözüleceğini düşündüğüm için sipariş verdim fakat telefonumdaki sorunu çözemedim daha farklı bir çözüm önerisi verebilir misiniz ?