iphone 6s mi yoksa iphone 7 mi?

Bu konuyu okuyanlar

skymalta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

İlk kez ios kullanacagım. iphone 6s 32 gb ve 7 gb 32 için videolarını izleyince iphone 6s daha mantıklı geldi.Ancak her geçen gün yeni cihaz cıkartan iphone 6s yetişir mi ve güncellemeler sonrasında verimsiz olur mu, uzun omurlu kullanamaz mıyım? bunlarla ılgılı sorun yasarsam dıye korkum var oyle ıse 7 132 almayı dusunuyorum. ama 1000 tl fark var ciddi bir rakam önerileri olan var mı?

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Ben 6s 7 ve 8i bizzat kullandım 6s le 7 arasında kaydadeğer bi fark göremedim, ip6s ve ip se çok başarılı cihazlar. Ama dersen param var 8 alayım 8 bambaşka gerçekten adamlar yapmış çok güçlü ve pili de ortalama 6 buçuk saatten fazla ekran süresi veriyor.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Fiyatlar böyle olunca bence ıos aşkından vaz geçin en güzel tavsiyem size 6s alınmaz sadece para abartması bana sorarsanız bu saatten sonra politik durumları bıraktım apple çok geri de tabi son güzel bir cihaz çıkarır bilemem ama ben önermem Samsung note 4 serisini çıkarttı apple yavaş yavaş bitmeye başladı şuan note 9 karşısında ne yapacak bilemiyorum gerçekçi olmak gerekir

skymalta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatlar böyle olunca bence ıos aşkından vaz geçin en güzel tavsiyem size 6s alınmaz sadece para abartması bana sorarsanız bu saatten sonra politik durumları bıraktım apple çok geri de tabi son güzel bir cihaz çıkarır bilemem ama ben önermem Samsung note 4 serisini çıkarttı apple yavaş yavaş bitmeye başladı şuan note 9 karşısında ne yapacak bilemiyorum gerçekçi olmak gerekir

Android sistem istemiyorum . ayrıca fiyatlar çok ucuk.sadece biraz saglam ve uzun süre donmadan sorunsuz kullanmak niyetim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben 6s 7 ve 8i bizzat kullandım 6s le 7 arasında kaydadeğer bi fark göremedim, ip6s ve ip se çok başarılı cihazlar. Ama dersen param var 8 alayım 8 bambaşka gerçekten adamlar yapmış çok güçlü ve pili de ortalama 6 buçuk saatten fazla ekran süresi veriyor.

Cok uygulama ındıren oyun oynayan biri değilim ama 6s için korkum güncellemelerde. , 6s 2015 de cıktı ,ileride sorun yasar mıyım sizce?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Cok uygulama ındıren oyun oynayan biri değilim ama 6s için korkum güncellemelerde. Yan, 6s 2015 de cıktı ,ileride sorun yasar mıyım sizce

Son düzenleme:

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
iPhone 7'nin 6S'e artıları:
Ekran(+125 nit ve P3)
Pil
Kamera(OIS, F1.8 ve ön kamera)
A10 Fusion(4 çekirdek MP6)
IP67
Stereo Hoparlör