Iphone 6s internet bağlantı proplemi

Bu konuyu okuyanlar

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar bugün faturaliya geçtim dakika internet sms hattıma tanımlandi. Dakika sms sorunsuz kullaniliyor ama internete bağlanmıyor hattim 3g uyumlu 3g cekiyor ama hic bir seye girmiyor. Sorun ne olabilir? İphone 6s cihaz

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar bugün faturaliya geçtim dakika internet sms hattıma tanımlandi. Dakika sms sorunsuz kullaniliyor ama internete bağlanmıyor hattim 3g uyumlu 3g cekiyor ama hic bir seye girmiyor. Sorun ne olabilir? İphone 6s cihaz

Önce mümkünse farklı bir hat takıp deneyin. Mümkün değilse hangi hattı kullanıyorsanız, o firmanın müşteri hizmetleriyle görüşün. Daha sonra hiç birinde sorun yoksa, telefonla ilgili bir sorun olabilir.

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Teşekkür ederim sorunu çözdüm. Hattim cocuk moduna alınmış. Basina gelen arkadaslar müşteri hizmetlerini arayip kontrol ettirirse sorun çözülür arkadaslar. Konu kilit

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Muhtelemen operatör kaynaklıdır. Operatörü arayıp sorunu söyleyin bir süre sonra çözüme kavuşuyor. Belki de telefondan internet ayarlarını güncellemek de gerekebilir.

Son mesajlar