iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Apple lcd paneli komple 329 tl ye onarımını yapıyor zaten bu diğer telefoncularin 500 tl fiyat çekmesine hayret doğrusu .
Ayrıca apple de yapılan onarımı garantisi de var.

Apple Store yoğunluktan dolayı bakmıyordur. Değişim için para verdiniz mi ne yaptınız bilmiyorum ama Apple Store da 700 tl civarı verseydiniz yenisiyle değiştirirlerdi sanırım cihazı.
700₺ falan değil. Daha 1 ay önce Hakkı abi kırık iPhone 6'yı Apple Storeda 280₺ civarında sıfırıyla değiştirdi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer Amerika orijinli bir telefonunuz varsa Türkiye'de ne Apple Store'dan ne de herhangi Apple yetkili bir servisinden hizmet alamıyorsunuz. Elinde Amerika cihazı olup Türkiye'de kullanan varsa çok dikkatli olsun. Birşey olursa ortada kalırsınız, kimse de size yardımcı olmaz. Bu durumu bilen şark kurnazı tamircilerin eline düşersiniz. Allah insanı bu memleketin insanlarının eline düşürmesin.

Saints 800 TL istiyor ekran tamiri için bu arada.

arkadaşlar iphone 6 ekran değişimi orjinal ekran 6 ay garatnili olarak değişimi yapılır isterseniz yardımcı olabiliriz 450 TL değişim bedelidir.

Geçmiş olsun, Apple Store yenisi ile değiştirirdi. Bununla alakalı bir video da yayınlandı bildiğim kadarıyla.

Hocam problem edecek bir şey yok benim iphone tam 4 kez yenisiyle değiştirdiler.Götür Zorluya değiştirirler.
-Zorluda değiştirmezlerse çıkışında bir tane garanti servisi veren here götür (kvj veya ofis iletisim gibi) olmadımorda değiştiriler Apple da garanti maksimum 10 gün sürebilir Apple öyle diyor.Ama benim geçen gün 2 gün sürdü orası ayrı kpnu ;)

Servisin 300 tl ye iphone 6 ekran degistirdigini soyluyorlar fakat degistiren kimseyi gormedim 300 TL den bence kisiye gore muhamele yapiyorlar 1 musterim gitti cihaz degisim fiyato verdiler apple aciklamasi 1 seferlik ekran degisimi yapiyorlar ama fiyat bilgisi belirtmemisler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 6 alınacak bir ürün değil satın alan her arkadaşım da ekranı kırıldı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İlk çıktığında sıraya girip aldığım iPhone 6 plus ekranım kırıldı çok üzüldüm internette araştırmalarıma göre hiçbir yerde iphone 6 ekran değişimi yapan yeryok siparişle ürün getirtenler var istanbulda saintscomputer diye biryerde ellerinde varmış ama fiyatı çok pahalı bu firma hakkında bilgisi olan varmı? servislerde neden stok yok neden getirmediler amerika ya mı götürmem gerekiyor? birde bukadar beklemiştim bu cihazı gözüm gibi bakıyordum bu ufacık yere düşüşte hemen nasıl ekranı kırılır anlamadım bukadar mı kaliteyi düşürdüler ne yapmam gerekiyor, iphone 6 ekranı değişimi yapan bir yer tavsiye edermisinz, yardım lütfen:(

saints computer dan memnun kaldınız mı? saints computer şikayet

işte cihazım bu :/

saints computer memnun kaldınız mı ben de çok duyuyorum

bende kadıköyiphonede kadıköyde göz önünde yaptılar iphone 5mi süper bir yer o esnada iphone6 geldi ekranı kırıktı cihazı mutlaka yetkili servise götürmesini önerdi hayret ettim başkası yapardı git garantiden yaptır hem garantin bozulmasın hemda orj ekr taktıracağını söyledi tebrikler göz önünde yapmalarıda çok hoş kadiköyiphone bülent beye tşkler

stat counter