İphone 6 mı , Samsung Galaxy a8 2016 mı ?

İphone 6 mı , Samsung Galaxy a8 2016 mı ?

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

Bgood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 2000 tl bütçem var . A8 2016 ve iphone 6 (32 gb) arasında kaldım . Telefonu magzadan alıcam için bu iki seçenek var .Asfalhat,Modern Combat ,Dream Leag gibi oyunları oynicam ortalama 2-3 yıl dayancak bir telefon olsun istiyorum tavsiyeniz hangisi olur. BÜTçeyi aşamıyorum çünkü ögrenciyim , kullanıcıların yorumlarını ve tavsiyeleriniz bekliyorum.

Not : Samsung A8 2016 da note 5 işlemci ve grafik birimi bulunuyo , 3gb ram , Nuagat güncellemeside alıcak.

Suni Testlerde Antutu v6 da: İphone 6 78,800 puan alırken , A8 2016 83,700 puan alıyo kullanıcı deneyimi önemli tabii ama testlerde önemli

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
iphone 6 çok eski bir cihaz. a8 her türlü önde

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Güncelleme alırmı 2-3 yıl, iphone 6 eski ama 2yıl rahat güncelleme alır gibi eski olması kullanırken bana olumsuz bir etki yaratır mı ki .
eski olmasından dolayı; kamera kötü, ekran kötü, performans kötü... güncelleme olarak apple artık telefonu bitiren güncellemeler verecektir.
eğer iphone istiyorsanız iphone se de bakabilirsiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi ki A8 2016
Güncelleme konusu ise benim bildiğim A8 2016 nougat alacak ne zaman bilmiyorum o fiyata başka ne seçenekler var size uygun ?

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Her türlü a8.
Fakat bence şuanlık bu 2 telefonda alınacak durumda değil. Bütçeni söylersen çok daha yardımcı olabilirim senin için
Arkadaşlar 2000 tl bütçem var . A8 2016 ve iphone 6 (32 gb) arasında kaldım . Telefonu magzadan alıcam için bu iki seçenek var .Asfalhat,Modern Combat ,Dream Leag gibi oyunları oynicam ortalama 2-3 yıl dayancak bir telefon olsun istiyorum tavsiyeniz hangisi olur. BÜTçeyi aşamıyorum çünkü ögrenciyim , kullanıcıların yorumlarını ve tavsiyeleriniz bekliyorum.

Not : Samsung A8 2016 da note 5 işlemci ve grafik birimi bulunuyo , 3gb ram , Nuagat güncellemeside alıcak.

Suni Testlerde Antutu v6 da: İphone 6 78,800 puan alırken , A8 2016 83,700 puan alıyo kullanıcı deneyimi önemli tabii ama testlerde önemli

Bgood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tabi ki A8 2016
Güncelleme konusu ise benim bildiğim A8 2016 nougat alacak ne zaman bilmiyorum o fiyata başka ne seçenekler var size uygun ?

Elektronik mağzasından alıcam iphone se yok alıcam mağzada , sony x fiyat 1,699 ama kronik kamera sorunu oldu için sıcak bakmıyorum ona p2 , zenfon 3 64gb var ama orta sekment ve işlemcisi beni tatmin etmice için sıcak bakmıyorum onlara
--- Gönderi Güncellendi ---
Her türlü a8.
Fakat bence şuanlık bu 2 telefonda alınacak durumda değil. Bütçeni söylersen çok daha yardımcı olabilirim senin için

2000 tl bütçem var

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Kusura bakmasınlar burada iphone 6 diyen net fanboydur çok eski telefon kamerası berbat her türlü özelliğiyle kısaca. O yüzden tabi ki a8 2016

M

Murat Burç

SDN Okuru
Elektronik mağzasından alıcam iphone se yok alıcam mağzada , sony x fiyat 1,699 ama kronik kamera sorunu oldu için sıcak bakmıyorum ona p2 , zenfon 3 64gb var ama orta sekment ve işlemcisi beni tatmin etmice için sıcak bakmıyorum onlara

2000 tl bütçem var
X ve X compactin kronik kamera sıkıntısı yok sen şu Sony kamera yazılımı diyorsan büyük oranda düzelttiler onu güç istiyorsan A8 2016dan daha güçsüz Xperia x
X ile x Compact arasında Compactin arka X in ön kamerası diğerinden daha iyi

Bgood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
X ve X compactin kronik kamera sıkıntısı yok sen şu Sony kamera yazılımı diyorsan
büyük oranda düzelttiler onu güç istiyorsan A8 2016dan daha güçsüz Xperia x
Compactin arka X in ön kamerası diğerinden daha iyi
X ve X compactin kronik kamera sıkıntısı yok sen şu Sony kamera yazılımı diyorsan büyük oranda düzelttiler onu güç istiyorsan A8 2016dan daha güçsüz Xperia x
X ile x Compact arasında Compactin arka X in ön kamerası diğerinden daha iyi

Hocam mağzada sony x kamerası ve iphone 6uzaktaki bir yeri yakınlaştırıp aynı noktadan çektim ,
sony x yakınlaşan yerdeki yazı okunmuyo çok fazla karıncalıydı iphone 6 daha net çekti tabi karıncalanma var hocam ön kamera benim için çokta önrmli değil , sony x kronik sorunu var derken full hd 60 fps video çekerken ısınıp kapanma ssorunu kullanıcılar bundan şikayetçi

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
İPhone 6 bu saatten sonra alınmaz 2 telefon arasında ben a8 derim tabi eğer garanti takıntın yoksa da s7 al