iPhone 6 Bükülme Sorunu ve Ekran Çıtlamaları

Bu konuyu okuyanlar

Baris Dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar babam telefonu sürekli cebinde taşıdığından dolayı bir bükülme olmuş. Ve ekranın sağ alt sol alt kısımlarına hafif bastırdığınız zaman çıt sesleri çıkıyor. Çıt sesleri gelip geçiçi ama tekrar oluşuyor. Turkcell bayisinden aldık değişim yaparlarmı ? Garantisi devam ediyor. İnternette okuduğum kadarıyla değişim yapıyolar galiba.

canhakangurdapx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
O sorundan dolayı 4 kere değişim yaptım daha sonraki götürmem de olayı çözmüşler vidalı ekran gibi birşey anlattı oradaki eleman onu taktıklarında ekran bir daha çıt çıt olmamıştı

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Öncelikle iyi günler,
iPhone 6'da bükülme sorunu zaten biliniyordu, cepte taşınmaması gerekiyor..Ayrıca telefonu aldığın günden beri o çıt sesleri geliyorsa zaten turkcell'den değil bimcell'den bile alsan değiştirmeleri lazım.
Size kolay gelsin. :)

Baris Dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle iyi günler,
iPhone 6'da bükülme sorunu zaten biliniyordu, cepte taşınmaması gerekiyor..Ayrıca telefonu aldığın günden beri o çıt sesleri geliyorsa zaten turkcell'den değil bimcell'den bile alsan değiştirmeleri lazım.
Size kolay gelsin. :)
Teşekkürler. Her telefonu cebimizde taşıyoruz ne yapalım :D Değişim yapılsın güzel bir sağlam kap almasını ve elde taşımasını söyleyeceğim. Teşekkürler.
O sorundan dolayı 4 kere değişim yaptım daha sonraki götürmem de olayı çözmüşler vidalı ekran gibi birşey anlattı oradaki eleman onu taktıklarında ekran bir daha çıt çıt olmamıştı
Eyvallah hocam garantiye vercem yapsınlar vallahi :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kasada milimetrik bir eğim ve yamukluk varsa cihaz değişimi yapılmıyor. İstersen sadece ekran değişimi yapıyorlar. Gecen gün gittiğimde aynı bu soruna şahit oldum. Gözle görülmeyecek kadar küçük bir eğilme icin değişim yapmadılar.

Baris Dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kasada milimetrik bir eğim ve yamukluk varsa cihaz değişimi yapılmıyor. İstersen sadece ekran değişimi yapıyorlar. Gecen gün gittiğimde aynı bu soruna şahit oldum. Gözle görülmeyecek kadar küçük bir eğilme icin değişim yapmadılar.
Bizimkisi yarım santim vardır usta. Alttan üst kısıma doğru. iPhoneden beklemezdim valla. Belkide bu yüzden 5SE çıktı :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bizimkisi yarım santim vardır usta. Alttan üst kısıma doğru. iPhoneden beklemezdim valla. Belkide bu yüzden 5SE çıktı :)
Güç uygulandığında metal alışımlı her cihaz yamuluyor aklında bulunsun.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar babam telefonu sürekli cebinde taşıdığından dolayı bir bükülme olmuş. Ve ekranın sağ alt sol alt kısımlarına hafif bastırdığınız zaman çıt sesleri çıkıyor. Çıt sesleri gelip geçiçi ama tekrar oluşuyor. Turkcell bayisinden aldık değişim yaparlarmı ? Garantisi devam ediyor. İnternette okuduğum kadarıyla değişim yapıyolar galiba.
Bükülmeden dolayı değişim olmaz kullanıcı hatasına girer.Çıt sesinden dolayı ekran değişimi olabilir.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
tabi ki ver servise çözerler...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şuan kullandığım benim 4. mü 5. mi iPhone 6'm ama bükülme filan hiç karşılaşmadım hiçbir iPhone'u 6 cihazımda.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İstediğiniz yerde kullanın fark etmiyor, sonuçta yamulduysa kullanıcı hatası.

Baris Dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Babanızın cebi dardır belki oturduğu zaman esneme yapmıştır.Her halükarda kullanıcı hatasıdır ama siz bi gidin içiniz rahat etsin.
2 tane el sığar bildiğimiz kot pantalon cebi yani dar pantolon falanda degilki yani araba sürerken cebinde otururken bişeyler olmasımı lazım illa ? Aplleın hatası neden olmasın. Belirli testlerden geçirceklermiş. Yenisi verirler inşallah zorlu centera gidicem. Randevu alın eger sizler giderseniz. Sonucuda yazarım buraya.

Son mesajlar