İphone 5 Uygulamadan Atma

Bu konuyu okuyanlar

Becks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5 kullanıcısım önceden facebook twitter vb. Uygulamalara girdiğimden nadirenden olsa durup duruken atıyordu(uygulama tamamen kapanıyor)bu gün ilk defa bunu bir oyunda yaptı siz bu sorunu yaşıyor musunuz sorun nedir ?

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
iPhone 5 kullanıcısım önceden facebook twitter vb. Uygulamalara girdiğimden nadirenden olsa durup duruken atıyordu(uygulama tamamen kapanıyor)bu gün ilk defa bunu bir oyunda yaptı siz bu sorunu yaşıyor musunuz sorun nedir ?
İos 7.0.3 Güncellemesini yapıp tekrar deneyin belki düzelmiştir

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Uygulamaların iOS 7 ye uyumlu olmamasından kaynaklanıyor mecburen bekleyeceksiniz:(

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Uygulamaların iOS 7 ye uyumlu olmamasından kaynaklanıyor mecburen bekleyeceksiniz:(
facebook ve twitter hatta bir çok uygulama iOS 7 uyumlu
siz telefona hard reset atın düzelir belki bendede vardı aynı sıkıntı düzeldi

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullandığınız uygulamanın yeni sürümü olduğu için atıyordur.Yeni uygulamanın güncellemesinden sonra düzelir.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ios 7.0.3 kullanıyorum ios 6 dan geçiş yaptım hiç öyle problem ile karşılaşmadım restore edip tekrardan yükleyin uygulamaları düzelir

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Optimize sorunu vardır diyicem şimdi.Ama facebookta filan olucağını sanmam.Yalnız bazı oyunlarda olabilir.Oynadığın oyunda muhtemelen optimize sorunu vardır.Sen en iyisi telefonuna İOS 7'i yükle kardeş.Eğer gene devam ederse reset attır ya da bir müddet oynadığın oyunun güncellemesini bekle,şimdilik idare et.

Becks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Optimize sorunu vardır diyicem şimdi.Ama facebookta filan olucağını sanmam.Yalnız bazı oyunlarda olabilir.Oynadığın oyunda muhtemelen optimize sorunu vardır.Sen en iyisi telefonuna İOS 7'i yükle kardeş.Eğer gene devam ederse reset attır ya da bir müddet oynadığın oyunun güncellemesini bekle,şimdilik idare et.

İos7 kullanıyorum dostum