Iphone 4 kapandı açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar iphone 5s im var sürekli kapanıp açılmıyor telefoncuya götüroyorum yapıolar ama bir süre sonra tekrarlanıyor ne yapmam lazım lütfen yazın

Z

Zeki misafir

SDN Okuru
yukarida yazili tum yontemleri denedim telefon acimiyor... baska yolu var mi yok sa telfonun helvasini yiyelim mi :))):crying:

H

htyyakuphatay

SDN Okuru
:sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:yok ... olmuyor ben power tuşu bozuk başka yontem yokmu yardım lütfen peder .... beni yoksa

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Kardeşim servise gidip para bayılcan mecburen

O

ozgeeee55

SDN Okuru
Telefonum dun gece whatsappta mesajlasrken ekrani kaydi ve tus kilitledim acilmiyor napicam ?

I

IPHONE' CU REİS

SDN Okuru
Reset çekmeye çalış açma kapama düğmesiyle alttaki tuşa 10 20 sn basılı tut zaten Apple simgesi görüp sevineceksin :) Benimde telefonuma aynısı olmuştu telefon cebimdeydi tlefonu çıkartıp elıme aldıgımda ekran simsiyahtı korkutum :D herhangi düşme olmamıştı bi sıkıntı yoktu daha 10 dk öncesi çalışıyordu ama o dediğimi evee gelip yaptım ve oldu birde telefonu açmaya çalışmadan önce şarja takılı bırak 1 saat kadar bir işe yararmı bılmem ama ben öyle yaptım ve açıldı :D

I

Iphonetelefonu

SDN Okuru
İyi gümler telefonum iPhone 4s 4 gündür şarj ettirmeye vaktim olmadı 2 gün önce denedim fakat açıldı sim kartı şifresini girerken tekrar kapandı ve hiç açılmadı o günden sonra kaç kere açma kapama düğmesi ve orta ya bastım yinele açılmıyor bilgisayarım Lenovo acaba bir çözüm bulurmusunuz???😭😭😭😒babamın da telefonu bozuldu o servise götürdü tam yarın benim telefonumu alıcaktı ben babama Nasıl söylerim lütfen yardım edinn