iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar data hat kullanan var mı ? Aveadan aylık6 gb 30 lira tavsiye edermisini yani yeter mi ( face,twitter, instagram en fazla günde 40 dk takılırım ) sağolun.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Arkadaslar data hat kullanan var mı ? Aveadan aylık6 gb 30 lira tavsiye edermisini yani yeter mi ( face,twitter, instagram en fazla günde 40 dk takılırım ) sağolun.

Şahsen ben Avea'dan hiçbirşey tavsiye etmem. Avea'nın tek avantajı fiyatı. Ucuz etin yahnisi işte. Daha önce vodafon kullanıyordum ve 3G kalitesi Avea'dan kat kat daha üstündü. Taahhüdüm biter birmez ya Turkcell ya Vodafone'a geçiş yapacağım. Bu yüzden bence avea ya hiç bulaşma benim gibi pişman olma.

Reaksiyon puanı
2
Şahsen ben Avea'dan hiçbirşey tavsiye etmem. Avea'nın tek avantajı fiyatı. Ucuz etin yahnisi işte. Daha önce vodafon kullanıyordum ve 3G kalitesi Avea'dan kat kat daha üstündü. Taahhüdüm biter birmez ya Turkcell ya Vodafone'a geçiş yapacağım. Bu yüzden bence avea ya hiç bulaşma benim gibi pişman olma.
Uyarınız için teşşekkürler, bi tanıdık kullanıyo ve bana önerdi internette arastırdım fakat bende tam bi sonuç alamadım türkcell hariç ne olursa olsun

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yorgun olmazsam bu gecenin sonuna doğru neden ipad isimli bir yazi yazacagim takipte kalin :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ipad air'e 1.3 gb güncelleme geldi yüklüyorum hayirli olsun
ffbdee660db7c293786bb023df064010.jpg

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bana 1,1 geldi iphone 5s'e, neden ipad için daha fazla boyutu var? torpilli ipad :mrgreen:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Söyle rahatla konusunda bir arkadaşa 5.7 gblik güncelleme gelmiş :mrgreen: biz halimize şükür edelim en iyisi :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bana 1,1 geldi iphone 5s'e, neden ipad için daha fazla boyutu var? torpilli ipad :mrgreen:

Söyle rahatla konusunda bir arkadaşa 5.7 gblik güncelleme gelmiş :mrgreen: biz halimize şükür edelim en iyisi :D

ipad'in yapısı gereği dosya boyutu daha büyük ancak iphoneda yenilik daha çok :)
5.7 gb güncelleme yanlıstır bir hata vardır 1.5 gbı gecmez :D

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bende önce yedek aldım sonra güncellemeye başladım. Bundan önceki güncellemede sıkıntı yaşamıştım ve cihazı sıfırlamıştım. Şimdi iTunes üzerinden güncelleme yapıyorum.
yivg7g4.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Halen guncellenmesini bekliyorum guncellensin sifirlayacagim cihazi bakalim :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kurdum ana ekran cok hos olmus ama sağlık uygulamasini bulamadim.
d2e63f05ab335ecf5a81162e8f61644b.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Saglik uygulamasi goremedim gercekten.
Klavyeye birkac özellik ve emoji eklenmis.
Kamera ya yeni birkaç özellik eklenmis
Ayarlarda yenilikler var
Simdilik gözüme çarpanlar bunlar sabaha kadar uygulamalari indirecegim sifirladim cihazi

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
safari download manager yuzunden jb devam. Maalesef bir dolu dokuman safari download manager kullanilmadan acilmiyor kaydedilmiyor.

agrta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar i pad air alayim mi yoksa air 2 yi bekliyeyim mi ne derainiz

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ipar aır aldım ünide kullanıcam hangi ofis uygulamasını önerirsiniz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar android telefonumdaki dizileri ipade atmak istiyorum bluetooth ya da wifi aracılığı ile nasil atabilirim yardimlarinizi bekliyorum

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
neden bu kadar pahalı bu apple ya :D
ipad air alcam ama 3g li mi alsam sadece wifi li mi alsam kararsızım arada anlayamadığım acayip bir fiyat farkı var.
Hadi 3g olanla olmayanın farkını anlıyorum ama 16gb ile 32 gb arasında neden 300TL var onu anlamıyorum :blink:

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Arkadaslar önerisi olan varsa bekliyorum

Airdisk pro diye bi program çıktı karşıma şans eseri . İşe yarar gibi duruyor bir incele istersen :)

Programı şimdi denedim süper bişey çok beğendim :)
Kablosuz olarak denedim ;
Program açıkken tabletin ipsini telefondaki tarıyıcıya girdim oradan uygulama sayfasına yönlendirdi. Oradan dosyaları felan görebiliyoruz belki de düzenleme de yapılıyor olabilir ama ona bakmadım. Açılan sayfada sağ tarafta upload yazan buton var ona tıklayıp dökümanlar seçeneğine tıklayıp bir video seçtim . Videonun buyotu 80 küsür mb idi ve inanır mısın 20 - 30 saniye gibi kısa bir sürede KABLOSUZ olarak aktardı ve şaşakaldım :)

Bence zaman bulabilirsen bu programın detaylı inceleme/tanıtım konusunu açmalısın [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] :) oldukça başarılı bir program.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Airdisk pro diye bi program çıktı karşıma şans eseri . İşe yarar gibi duruyor bir incele istersen :)

Programı şimdi denedim süper bişey çok beğendim :)
Kablosuz olarak denedim ;
Program açıkken tabletin ipsini telefondaki tarıyıcıya girdim oradan uygulama sayfasına yönlendirdi. Oradan dosyaları felan görebiliyoruz belki de düzenleme de yapılıyor olabilir ama ona bakmadım. Açılan sayfada sağ tarafta upload yazan buton var ona tıklayıp dökümanlar seçeneğine tıklayıp bir video seçtim . Videonun buyotu 80 küsür mb idi ve inanır mısın 20 - 30 saniye gibi kısa bir sürede KABLOSUZ olarak aktardı ve şaşakaldım :)

Bence zaman bulabilirsen bu programın detaylı inceleme/tanıtım konusunu açmalısın [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] :) oldukça başarılı bir program.
Sen de iphone mu var androidde ayni uygulama yok sanirim

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Video atmayi denedim maalesef başarısız sonuç aldım boyutu 500 mb idi

Senin isteğin şey bildiğim kadarıyla jb varken yapılabiliyor en iyisi dizileri direk ipade indir markette baya video indiren program var onları deneyebilirsin.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Video atmayi denedim maalesef başarısız sonuç aldım boyutu 500 mb idi

Ben s3 te chrome da denedim dosya seçim yerinden fazla kalınca chorme bellek yetersiz diye hata vermişti ama daha sonra hızlı bir şekilde dosyayı seçince attı.
Belki boyut sınırlaması olabilir ve ya modemle de ilgili olabilir ve ya cihazla.
Eğer fırsat bulursanız pcden de deneyebilirsiniz. ( ben pcden deneyemedim daha )

Bu arada kullandığın program bu di mi ?
www.app2pro.com
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION]

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar android telefonumdaki mp4 formatinda animeler (video) var ipade atip izlemek istiyorum jbsiz nasıl yapabilirim yardimlarinizi bekliyorum