iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
S.a arkadaslar bugun aldigim kilif deforme oldu ben de AliExpress den orininal deri kilif siparis etmeye karar verdim kararimda yardimci olur musunuz hangisi güzel ve kaliteli duruyor
http://www.aliexpress.com/item/2014...et-Cover-For-Apple-iPad-5-Air/1651319047.html
(from AliExpress Android)
http://www.aliexpress.com/item/For-...g-Stand-Leather-Case-for-iPad/1476087575.html
(from AliExpress Android)

Ben bunu tercih ederdim
http://www.aliexpress.com/item/For-...g-Stand-Leather-Case-for-iPad/1476087575.html

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Daha mi guzel duruyor bir de ingilizce pek yok bende ama :D nasilmis kalitesi

Kalitesi nasıl olduğunu resimlere bakarak anlayamadım :D diğer linkteki hoşuma gitti ama dikkatli bakınca üzerindeki yazı büyüklüğu nedeniyle onu tercih etmezdim. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mp4 formatındaki filmi itunes ile açıcan ipad e atıcan da
hiç uğraşma i dizi film indir
download özelliği de var hem

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
İPad ile 4 günü gördük :)
uhy8usaz.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bugün ya da yetismezse yarin Çin'den 37 liraya aldigim deri ipad Kılıf incelemem olacak bekleyin :)

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar 16 gb ipad air wifi+cell im var fakat daha bir ay olmadı e malum 1600 lira verdim jb yapsam mı yapmasam mı bilemedim sizce yapmalı mıyım

Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba ipad almaya karar verdim fakat bütçem ancak ipad mini ye yetiyor o da retinalı 16gb veya retinasız 64gb liğe sizce hangisini almalıyım birde paralel ithalat olsa bi sıkıntı yaşar mıyım servisde falan

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar 16 gb ipad air wifi+cell im var fakat daha bir ay olmadı e malum 1600 lira verdim jb yapsam mı yapmasam mı bilemedim sizce yapmalı mıyım
Çok da gerek yok ben jbsiz kullanıyorum

arkadaşlar merhaba ipad almaya karar verdim fakat bütçem ancak ipad mini ye yetiyor o da retinalı 16gb veya retinasız 64gb liğe sizce hangisini almalıyım birde paralel ithalat olsa bi sıkıntı yaşar mıyım servisde falan
Paralel ithalat da olsa applein sanirim garantisi apple storeda gecerli gene de retinali almani tavsuye ederim ama hafiza konusunda sıkıntı yasarsin çok sey yuklersen

Reaksiyon puanı
1
Çok da gerek yok ben jbsiz kullanıyorum

Paralel ithalat da olsa applein sanirim garantisi apple storeda gecerli gene de retinali almani tavsuye ederim ama hafiza konusunda sıkıntı yasarsin çok sey yuklersen

çok da büyük sıkıntı yaşar mıyım ki ekran kalitesi bakımından çok mu berbat ki

Reaksiyon puanı
1
Bulut imkanın tabi ki var ancak çözüm bulmazsan tabi 16 gb senin için sıkıntı

azıcık daha ucuz olsa ne güzel olurdu ya neyse bakcaz artık alabilirsem 32lik alcam alamazsam retinasız alırım yapcak bişey yok... bu arada teşekkürler. iyi geceler herkese

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Kaliteli oyun yüklerim,hep oyun oynarım dersen 16 GB yetmez sana. Oyunlar 1 GB'dan başlıyor birde retinalı al.

Reaksiyon puanı
1
Oyun oynarim da fazla degil biraz film dizi falan iste ama cok zor 16lik yetmez 32lik de pahali

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
çok fazla film arşivin varsa android bi tablet alıp usb otg bellek alıp bağlarsın şahsen ben öyle yapıom :D
Kullandığım bellek Usb Otg Bellek
Tablet önerim sony z serisi alman yada samsung tab pro 8.4 e bakabilirsin :)

Reaksiyon puanı
1
Android tabletim vardi sonra kasmalar falan olusti cok fazla sovtum en sonunda verdim birine... O yuzden ios istiyorum simdi uzun gotursun istiyorum en az 3 4 yil cunku dandik bi laptopum var onu satcam bide gitarimi satcam oyle alcam tableti laptopda yaptigim isleri yapabilmek istiyorum seneye yazinda ps alcam oyun ihtiyacimi da oyle karsilarim diye dusundum

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
s800 ve üstü işlemcilerde kasma çok az ama henüz ios kadar stabil değil tabi :) ben şuan çok memnunum android tabletlerle bi sıkıntım yok sd kart slotu yoksa usb otg bellek takıyorsn depolama sıkıntın olmuyor ipad air den düşük modellere bakcaksan bence bi android tablet düşün derim :)

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar bende ipad air wifi+cell var hat alıcam sadece internet için ama hangi operatör avantajlı bilmiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz? Bide yaşım 15 kendi üstüme hat alabiliyomuyum 18 olmadan ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar bende ipad air wifi+cell var hat alıcam sadece internet için ama hangi operatör avantajlı bilmiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz? Bide yaşım 15 kendi üstüme hat alabiliyomuyum 18 olmadan ?

Vodafone freezone alinirdi sanirim ancak wifi alman tavsiyem akilli telefonun varsa ondan paylastirirsin interneti

Reaksiyon puanı
2
5s var şu an ondan wifi ile giriyorum ama telin şarjını fena yiyo. Hat alıp kurtulayım diyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ipad kilifi alacak olan arkadaslar öncelikle bu incelemeyi okumanizi tavsiye ederim kılıfı kullanıyorum ve çok memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bırakmayın peşini benim başımada geldi ilk aldığım tablet piranha buseness tab adlı tablette tablet açılmıyordu servise iki kere yolladık aynı şekilde geldi tüketici haklarına gittik onlar 3-4 ay içinde paranızı geri alın mesajı verebiliriz dediler bekledik mesaj geldi vatan computere gittik onlar 15 gün savunma yaptı sonra paramızı aldık daha sonra bi daha android bi şey almicam dedim almıyorum.:thumbup1: