iOS 11 5S'te kasar mı?

Bu konuyu okuyanlar

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar iphone 5s telefonum var ios 11 final sürümü çıktıgı zaman yani heralde 20 eylül de çıkcak güncellediğimde kasarmı oyunlarda filan cevaplarsanız sevinirim :)

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar iphone 5s telefonum var ios 11 final sürümü çıktıgı zaman yani heralde 20 eylül de çıkcak güncellediğimde kasarmı oyunlarda filan cevaplarsanız sevinirim :)
Oyun kasması o demem de oyun üreticilerin oyuna çok daha fazla veri yüklemesin den oluyor güncel telefon üstesinden gelir diye ve oyun pazarın da tutunmak için birde son yazılımın verdiği ağırlıkta olur ister istemez tabi bunda hiç bir firmanın yapacak olduğu birşey Yok android de yine aynı şekilde her özellik sisteme biraz daha yük demek. Ya bundan fedakarlık edip güncelleme yapmayacaksın ya da final sürümünü bekleyip yorumlara bakmanı tavsiye ederim.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Yok hocam bence yapma öyle bir hata benim final sürümünü den kastım apple ara güncellemeler veriyor mesela 10.3.3 gibi ara güncellemenin final sürümünü bekle ben 6s de bile güncellemeyi düşünmüyorum duruma göre bakarım yine inşallah sorunsuz çıkar ama ben sorunsuz çıkan ilk sürüm görmedim kullandığım süre boyunca. Örnek ıos 9 güncellemesine ıos 10 güncellemesine ıos 8 güncellemesine o yorumlara bak. Benim kullandığım ve en başarılı bulduğum güncelleme şuan ki 10.3.3 güncellemesi hızlı mesaj yazarken klavye çok hızlı çıkıyor arayüzü çok alıcı kamera açılışı ilk aldığım günden çok daha hızlı açılıyor tabi 6s için diyorum bunu

Son düzenleyen moderatör:

Crystalite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos 11'de 5S kasıcak olsaydı apple zaten destek vermedi. Rahat olabilirsiniz.

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
iphone 5 halen ios 10.3.3 ile sorunsuz çalışıyorsa 5s'in 11de sorun çıkaracağını sanmıyorum

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
5s'e iOS11 yedek almadan yükledim :confused: batarya su gibi gidiyor 30 dakikada şarj %100'den %53'e düştü iyi mi

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ben yüklemedim yüklememde.
Bu son günceli olacak 5S'in ve bana göre randımanlı olmayacak.
Herzaman alabilicek son günceli yüklememek daha sağlıklı bence.