İnternet Servisleri İnternet Bağlamıyor

Bu konuyu okuyanlar

burkoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar.
Bir türlü internet bağlatamıyorum ve çevremde kimi görsem aynı sorunu yaşıyor. Sakaryada yaşıyorum bu yıl Konyaya geldim öğrenci olarak. Sakaryada 4 kez TTNET'e başvuru yaptık;
1.sinde randevu verip gelmediler (3,4 kez tekrar başlattık)
2.sinde geldiler altyapı yok dediler oysa evin odasına kadar kablo var bizden öncekiler kullanıyordu
3.sünde mahalledeki dağıtıcı kutuda boş yer yok dediler aynı gün içinde başka bir bayiye gittim yer olduğunu ve 32Mbit bağlanabileceğini söylediler.
4. başvurumuzda da o mahalledeki dağıtıcı kutunun eskidiğini değişmesi gerektiğini söylediler dilekçe verin dediler.
bütün bunlar bahaneden başka bir şey olamaz bence
Dahası da var
Konyada arkadaş bağlatacaktı aynı gerekçelerle bağlamadılar, Kütahyada arkadaş bağlatağını söyledi bağlamazlar diye iddiaya girdik ve maalesef kazandım. Bu sorun sadece belli şehirlerde değil sanırım. Çeşitli bahanelerle bir şekilde bağlantıyı gerçeklesştirmiyorlar.

Bütün bunlardan sonra Vodafone'a gittim başvuru yaptım, ordakine olanı anlattım ve bunun sonuna kadar takipçisi olacağını söyledi ama yine bi sonuç yok. Sadece TTNET değil Vodafone da aynı bahanelerle bağlamadı.
Bizim mahallede sorun var diyeceğim ama bunları görünce artık sadece bahane diyebiliorum.

Böyle sorun yaşayan varsa veya bu sorunlar hakkında bilgi sahibi olan, şikayeti olan kim varsa yorumlarını bekliyorum.