İnternet Alacağım Ttnet mi Süperonline mi?

Bu konuyu okuyanlar

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar uzun zaman ttnet kullanıcısıyım
60 tl vermekten sıkıldım
superonlinenın sınırsız 8 mbit sınırsız paketi ne kadar sizce superonline iyimi?
bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
eğer ücretlerde bir fark yoksa
süperonlinenin veya ttnetin artılarını söylerseniz sevinirim
mesela ttnet fatura borcu olduğunda kapatılınca açma ücreti 15 tl olarak kesiyor bu ttnetin en uyuz olduğum işi..
belirli aralıklarla bakım yapmaları (aylık)
superonline kullanan varsa buraya yazsın superonlineyide tanıyalım arkadaşlar.

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bir kere TTNET'i alırsan büyük pişman olursun benden söylemesi ama superonline'dan şikayetçi olanı hiç görmedim.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Her ikiside bölgeden bölgeye değişiyor aslında , Süperonline 'i ara sor istersen bide ben bi ara karşılaştırmıştım fiyatları hemen hemen aynıydı süper online ile. Sonra ttneti aradım kapatıcam dedim %25 ind. yaptılar. Eğer hızından memnun isen (ki olmayan sayısı fazla gibi) , ara de kapatıcam falan filan indirim yapsınlar. Eğer hizmetinden memnun değil isen Süperonline ile riske atma. Ama memnun değilsen Tabiki süperonlineyi dene. [MENTION=172507]webadam[/MENTION]

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
hacı fiber ımkanın varsa dusunme al benım bulundugum yere gelse hemen dalıcam valla....ttnetı kapattım beklıyorum fiberi....babamlardan ıdare edıyorum onlarda kapatıcak sozlesmenın bitmesini beklıyorlar...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Superonline fiberin tek kötü yanı akk. Ama ttnete telefon ücreti veinternet için verdiğin paraya akk sınırını baya bi yüksek ala bilirsin. Sitesinden tarifelere bak.

totleben

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uydunet varsa uydunet yoksa ttnet, superonline uploada bile akk uyguluyor :S Yağmurdan kaçayım derken doluya tutulma :)

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kardeş bir kere TTNET'i alırsan büyük pişman olursun benden söylemesi ama superonline'dan şikayetçi olanı hiç görmedim.

Ben 2006'dan TT Net abonesiyim. Hep sınırsız kullandım sinir harbi yaşamadım. Kotalı/sınırlı kullanırsan sinir harbi yaşarsın.

Sınırsızda olay belli; belli bir ücret karşılığında bir ay boyunca interneti sömürebildiğin kadar sömürürsün. Hatta sınırsızda internetini arkadaşlarınla da paylaşabilirsiniz.

Uydunet varsa uydunet yoksa ttnet, superonline uploada bile akk uyguluyor :S Yağmurdan kaçayım derken doluya tutulma :)

Evde kablo tv var, TT Net abonesiyim.

TT Net'ten uydu nete kaymayı duüşünüyorum.

Her ikiside bölgeden bölgeye değişiyor aslında , Süperonline 'i ara sor istersen bide ben bi ara karşılaştırmıştım fiyatları hemen hemen aynıydı süper online ile. Sonra ttneti aradım kapatıcam dedim %25 ind. yaptılar. Eğer hızından memnun isen (ki olmayan sayısı fazla gibi) , ara de kapatıcam falan filan indirim yapsınlar. Eğer hizmetinden memnun değil isen Süperonline ile riske atma. Ama memnun değilsen Tabiki süperonlineyi dene. @webadam

Ben TT Net kullanıyorum. Hızdan memnunun. Evde 16 mbps hız var, işyerimde ise 8 mbps hız var. 16 mbps'e verdiğim para 60 tl civarında ama yanında tivibu aboneliğim de var.

"Otomobilim uçar gider" misali son sürat TT Net kullanıyorum.

Ben Superonline'dan şikayetçi olan ve aboneliğini kapattıran çok kişi gördüm. En basit örnek akk sebebiyle faturaya geçirmesi. Superonline'ın Sözleşme ile ilgili yaptığı canbazlıkları saymıyorum bile.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla sanki her yerde yazıyormuşum gibi olacak ama d smart nete bakın derim akk uygulamıyorlar ve 65 tl karşılığında maxi hd d smart var :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
TTNeT ten uzak dur yoksa pişman olursun:)

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Kesinlikle Superonline batakta bir parti dönene kadar 4 GB'lık dosya indi gerisini sen düşün :D

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Superonline ADSL değil, Superonline fiber alacaksın rahatına bakacaksın..

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
50GB AKK bunlarda da var diye biliyorum??

Kesinlikle Superonline batakta bir parti dönene kadar 4 GB'lık dosya indi gerisini sen düşün :D

Superonline ADSL değil, Superonline fiber alacaksın rahatına bakacaksın..

Anladığım kadarıyla Fiber optik altyapısı oturup yerleşmeden Fiber optike geçilmez.

Bildiğim kadarıyla fiber optik her yerde yok ve yapılan yatırımın maliyetinin çıkartılması gerekiyor.

Mesela ben Ortaköy'de oturuyorum. Levent, Etiler, Ulus gibi yerlerde Superonline fiberoptik var ama Ortaköy'ün içinde yok.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
@serdarski Hızından vs memnunsan indirim yaptır, hatta araştır de süperonline bana şu kadara şu kadar gb veriyor ,veya uydunet şu kadar ücretinde ben onlara geçicem de daha ucuzunu sunacaklar sana.

yeni tüm abonelikler zaten tahahhütle aynı hesaba gelicek

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Anladığım kadarıyla Fiber optik altyapısı oturup yerleşmeden Fiber optike geçilmez.

Bildiğim kadarıyla fiber optik her yerde yok ve yapılan yatırımın maliyetinin çıkartılması gerekiyor.

Mesela ben Ortaköy'de oturuyorum. Levent, Etiler, Ulus gibi yerlerde Superonline fiberoptik var ama Ortaköy'ün içinde yok.

Siteler toplu alım yapabildiği için öncelik sitelerde...

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Akk yoksa dsmarta bende geceyim cidden . Eminmisiniz diger kullanicilardada uygulanan varmi :) Acaba tum heryerdeki kullanicilarami bu boyle ?

yametal05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer fiber internet alacaksan superonline, adsl ise smileadsl (dsmartnet) tavsiye ederim. Dsmartnet'te bazı kullanıcılarda akk uygulanmıyor, bazılarında uygulanıyor bu tamamen şans.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
SÜperonline Pişmanlıkdır.. Belli bir kullanımdan sonra eğer alırsan anlicaksın

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bana TTNET'in karşısına BimCell bile koysan BimCell derim.

altunbayram

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25 temmuz 2013 tarihi itibariyle ttnet ses ve internet aboneliğimi 24 ay taahhüt ile yalın adsl internet kampanyası ile süperonline taşıdım. Devir işlemleri için gelen kişi 3-4 gün içinde internet ve telefon
hizmetinden yararlanmaya başlayacağımızı söyledi. Aradan 4 gün geçip internet ve telefonumuz ttnet tarafından kapatıldıktan sonra süperonline müşteri hizmetlerini aradığımda geçiş süresinin
6-7 iş günü süreceğini söyledi. 7 gün bekledikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradığımızda bir sorun olduğunu ve şikayet kaydı oluşturduklarını 48 saat içinde geri arama yapacaklarını
söylediler. Beklenildiği gibi 48 saatin sonunda arayıp soran olmadı internet ve telefonsuz geçen 10 gün aradan sonra tekrar arayıp sorunun ne olduğunu öğrenmek istediğimde ısrarla
şikayet kaydı oluşturup 48 saat içinde döneceklerini söylediler(geri dönme olayı kesinlikle yalan) . Sorunun ne olduğu hala belirsiz ama kesin olan ttnet ses ve internet hizmetini kesmiş olmasına rağmen şu ana kadar
(25 temmuz dan itibaren 13 gün geçti) süperonline dan ne ses ne de internet hizmeti alamadım. Sorunun ne olduğu da belirsizmiş. Turkcell gibi güvenilir kabul edilen bir firma hatta
yıllarca internet hizmeti aldığım(ilk çıktığı yıllarda) ve kalitesini bildiğim süperonline nasıl duyarsız bir firma haline dönüşmüş anlayabilmiş değilim. Bu yazıları okurken yetkililer
müşterimizle irtibat kurulmuş sorun halledilmiş derlerse ne anlamı var artık her işlemin internet üzerinden yapıldığı günümüzde 13 gün internetsiz kalmamı sağlayan süperonline yetkililerini
kınıyorum. Umarım her platforma yazacak olduğum ve mail ile gerekli mercilere iletecek olduğum bu mesajı aklı başında bir şirket yetkilisi okur çare olur.
Saygılarımla
Bayram Altun
müşteri no : 52048951

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tabi ki ttnet almayacaksın böyle soru mu olur :D
bulundugun bölgede varsa uydunet i öneririm kesinlikle.