Inspiron 7567 Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

es061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ZOYlYV.jpg
o6EJE9.jpg
Merhaba, Dell Inspiron 7567 kullanıyorum. Bilgisayar geleli daha 1 hafta bile olmadı. Böyle bir sorunla karşılaştım. Bilgisayar uykudan çıkarınca böyle oluyor. Yeniden başlatınca düzeliyor, yeniden uyku moduna geçirip uykudan çıkarınca aynısı oluyor. Dell’i aradım ama mesai saati dışında olduğu için temsilci bağlanmadı. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
ZOYlYV.jpg
o6EJE9.jpg
Merhaba, Dell Inspiron 7567 kullanıyorum. Bilgisayar geleli daha 1 hafta bile olmadı. Böyle bir sorunla karşılaştım. Bilgisayar uykudan çıkarınca böyle oluyor. Yeniden başlatınca düzeliyor, yeniden uyku moduna geçirip uykudan çıkarınca aynısı oluyor. Dell’i aradım ama mesai saati dışında olduğu için temsilci bağlanmadı. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler.
Laptopunun ekran kartı, ekran gibi parçalarından biri bozuk olabilir.
Direk servise gönder. ;)

narazzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ZOYlYV.jpg
o6EJE9.jpg
Kardeş bendede aynı pc var geleli 2 hafta olmadı aynı sorun var düzeltebildinmi pcyi

narazzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş nerden güncelliyoruz bu biosu

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Arkadaşlar ben de aynı bilgisayarı kullanıyorum belkide 40 defa demişimdir bir bilgisayar alınınca veya sistem toplayınca ilk BIOS güncellenir diye.Bilgisayar yeni olduğu için sıkıntı çıkarması doğal.BIOS güncellemesi ile giderilir bütün hatalar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Kardeş nerden güncelliyoruz bu biosu
Google da Dell Inspiron 7567 drivers yaz ve Dell'in kendi sitesine gir.Oradan BIOS kısmından setup dosyasını indir ve kur.Detaylı kurulum için:
Dell Inspıron 7567 İnceleme

altugfidane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar aynı hata bende de var birebir nasıl yüklediniz hangi driver bu kardeşim çok var kafam karıştı benim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Merhabalar aynı hata bende de var birebir nasıl yüklediniz hangi driver bu kardeşim çok var kafam karıştı benim
Hocam yukarıda bıraktığım linkte en alt kısımda teker teker açıkladım nasıl BIOS güncellemesi yapacağını.Oradan bak ve Google da Dell 7567 drivers yazıp Dell kendi sitesine gir.Daha sonra blogda söyledim neler yapmam gerektiğini.

altugfidane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam çok teşekkürler yaptım sorun kalmadı Allah razı olsun

narazzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş şimdide bilgisayarım oyun oynarken birden kapanıyor. Güç kesiliyor birden. sizdede aynı sorun varmı

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Kardeş şimdide bilgisayarım oyun oynarken birden kapanıyor. Güç kesiliyor birden. sizdede aynı sorun varmı
Dell Destek Merkezi ile iletişim kurun.BIOS dahil bütün driverlar güncel ise sorun donanımsal olabilir.