Hunt Showdown İnceleme - Bu Oyun Alınır

Bu konuyu okuyanlar

frencescos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hunt Showdown yaklaşık 1,5 gün önce 1.0 yani tam sürümüne geçti steam'da erken erişim görünsede şuan oyun tam sürümde ve ağustos 27'de steam içindede tam sürüm olarak gözükecek ki bu kötü bir şey çünkü 10 dolar fiyat yükseltmesi yapılacak.

Öncelikle oyunun eski halinden eser yok denilecek kadar fazla değişti grafikler ve map hariç (ufak map yenilikleri eklendi) optimizasyon,ping sorunları giderildi, oyuna yeni avcılar eklendi kadın karakterler dahil olmak üzere bir çok yeni hoş karakter getirildi ve arayüz değiştirildi, bunların yanında legendary silahlar eklendi (yani skinli silahlar) oyun parasıyla alınıyor oyuna yeni eklenen para birimiyle ama korkmayın bu para birimini sadece para öderseniz değil oynadıkçada elde edebiliyorsunuz (son olarak silah sekme oranları silahların vuruş hissiyatı fln) neyse oyunun gerçek incelemesini kendi gözlerimden 12 yıllık bir oyuncu olarak yapmak istiyorum.
-
Yıllardır bi çok oyun türüyle tanıştık mmorpg,battle royal,moba vb. bir çok oyunu tatmış biri olarak bu oyunun sizi çok uzun bir süre tatmin edeceğini baştan söyleyebilirim çünkü klasik bir battle royal değil oyunda 3 kişiye kadar takım oluşturabiliyorsunuz, oyunun amacı belli eski döneme ait silahlar ve avcı tipleriyle canavarları avlıyorsunuz 3 adet boss var Kasap,Asassin,Örümcek bu bossları avlarken yanlız değilsiniz mapte sizin gibi o bossları kesip ödülü haritadan kaçırmak isteyen oyuncular ve bunların yanında zombiler,zombi köpekler,dev canavarlar vb. bir çok yaratık var ama saydığım bu özellikler oyunun atmosferi müzikleri ve o gergin havasıyla birleşince bir bütün haline geliyor ve gerçekten muzzam bir oyun zevki ortaya koyuyor, sadece bunlarla kısıtlı değil karakter level gelişimleri silah alma sistemi karakter skilleri herşey dengeli bir şekilde yapılmış, size söz veriyorum eğer bu oyunu alıp ben beğenmedim veya pişmanım diyen olursa discord eYmipSa#5399 ekleyebilir oyunun bizzat iadesini ben yapabilirim ( Tabi beraber oynamak isteyende ekleyebilir :) ). İşin özeti basitleşmiş ve kendini tekrar eden CS:GO PUBG gibi oyunları biraz olsun kenara bırakıp bu zevki tatmanızı isterim steam'da şuan 69TL gibi bir fiyat etiketi bulunuyor fiyatı yükselmeden alırsanız siz mutlu olursunuz.

Oyunun oynanışı traileri:

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
oyundaki silah çeşitliliği dahada artmalı şuan silah çeşitliliği beni tatmin etmiyor.

Son mesajlar