Huawei U8800 IDEOS X5 Tavsiye Eder misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mustang

Dekan
Sarj süren çok düşükmüş. Hocam sana Advanced Task Killer ı öneririm. Kullanmadığın arka plandaki uygulamaları kapatmanı sağlıyor, ayarlanabiliyor vs.. yararı olabilir.
Bencede şarj süresi düşük,bunun sebebide overclock gibi geliyor bana.Bugün nette yaptığım araştırmalarda batarya süresinin overclock ile bayağı azaldığı yönünde idi.

Ali TEMEL

Profesör
Overclock + ekran parlaklığı en yüksek seviyede + genelde WiFi açık oluyor :)

mustang

Dekan
Overclock + ekran parlaklığı en yüksek seviyede + genelde WiFi açık oluyor :)
Evet bu şartlarda hangi pda olsa batarya ancak bu kadar giderdi.Peki bu aletlerin bataryaları gün gelince bozulacak.Yedeğini nereden bulabileceğiz.Çünkü bu aletlerin aksesuarlarını bile zor buluyoruz.Ben kılıf ile ekran filmini ta Konya da bulabildim.

Optimus-Prime

Üyecik
Evet bu şartlarda hangi pda olsa batarya ancak bu kadar giderdi.Peki bu aletlerin bataryaları gün gelince bozulacak.Yedeğini nereden bulabileceğiz.Çünkü bu aletlerin aksesuarlarını bile zor buluyoruz.Ben kılıf ile ekran filmini ta Konya da bulabildim.
Bataryayı e-bayden alabilirsiniz, 1800mha`lık bataryalar mevcut ayrıca Konya`dan satış yapan sitedeki ekran koruyucular ekranın görüntü kalitesini bozuyor. Ben de oradan almıştım, bir hafta sonra gittigidiyor`da ekranın görüntü kalitesini bozmayan normal ekran koruyucu aldım memnunum. Ayrıca bolca kılıf bulmakta mümkün.

mehmetsaln

Üyecik
arkadaşlar benim kafama takılan teknik servislik bir işi olduğunda, parça gerektiğinde... bence o kadar da rahat davranamayacağımız bi telefon ...ayrıca o kadarda sağlam bi telefon olmadığını duydum bilgisi olanlar varsa paylaşabilirlermi

221BSHERLOCK

Dekan
Bencede şarj süresi düşük,bunun sebebide overclock gibi geliyor bana.Bugün nette yaptığım araştırmalarda batarya süresinin overclock ile bayağı azaldığı yönünde idi.
Aynen öyle. Ben de ilk önce orijinal 2.2.2 romunu yükledim pek memnun kalmadım sonra 2.3.5 miui rom yükledim performans romu ama arayüzü vs. o da pek hoşuma gitmedi ve bu rom ile 1,5 Ghz hızına kadar çıkabiliyor cihaz(Şarjı asıl kısaltan rom). Şimdi yine 2.2.1 Türkiye romuna döndüm nedenini bilmiyorum ama telefonu bu haliyle daha iyi geliyor bana.

mustang

Dekan
Aynen öyle. Ben de ilk önce orijinal 2.2.2 romunu yükledim pek memnun kalmadım sonra 2.3.5 miui rom yükledim performans romu ama arayüzü vs. o da pek hoşuma gitmedi ve bu rom ile 1,5 Ghz hızına kadar çıkabiliyor cihaz(Şarjı asıl kısaltan rom). Şimdi yine 2.2.1 Türkiye romuna döndüm nedenini bilmiyorum ama telefonu bu haliyle daha iyi geliyor bana.
Galiba bu telefon en stabil kendi romu ile çalışıyor.Ama yinede denemek lazım diğer romlarıda.

Ali TEMEL

Profesör
Bataryayı e-bayden alabilirsiniz, 1800mha`lık bataryalar mevcut ayrıca Konya`dan satış yapan sitedeki ekran koruyucular ekranın görüntü kalitesini bozuyor. Ben de oradan almıştım, bir hafta sonra gittigidiyor`da ekranın görüntü kalitesini bozmayan normal ekran koruyucu aldım memnunum. Ayrıca bolca kılıf bulmakta mümkün.
Bende konya'dan almıştım ekran koruyucuyu kalitesini biraz bozmuştu. Hepsiburada.com'dan link atabilir misiniz? Bende oradan alıyım :)

capslocksmith

Üyecik
1 aydan fazla oldu ben alalı. fiyatına göre çok çok iyi bence. internetten bide beyaz kılıf aldım, mükemmel görünüyor:)

şarjı az gidiyor doğru fakat --süper task killer ve android booster-- programlarını marketten indirip kurun. çok program denedim. bu ikisi en iyisi. en az 2 kat uzadı pil ömrü:)
antivirüs olarakta NetQin security tavsiye ederim.

onurozan91

Doçent
Bende kafama koydum, alacağım bu telefonu. Ama fiyatı düşsün diye bekliyorum, umarım düşer :) . Bir arkadaşımda test ettim gerçekten güzelmiş.

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
1 aydan fazla oldu ben alalı. fiyatına göre çok çok iyi bence. internetten bide beyaz kılıf aldım, mükemmel görünüyor:)

şarjı az gidiyor doğru fakat --süper task killer ve android booster-- programlarını marketten indirip kurun. çok program denedim. bu ikisi en iyisi. en az 2 kat uzadı pil ömrü:)
antivirüs olarakta NetQin security tavsiye ederim.
Kılıf aldığın linki paylaşırmısın

Ali TEMEL

Profesör
Ekran kalitesini bozmayacak bir ekran filmi arıyorum. Var mı alabileceğim bir yer?

stat counter