Soru YKS'ye Doping Hafıza İle Hazırlanmayı Tavsiye Eder Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

JohnWicck

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Ben bu yıl 12.Sınıf öğrencisiyim ve bu yıl geleceğimi belirleyecek çok önemli bir sınav var. Dershaneye gitmek istemedim cunku dershaneye ulaşım sorunum var; hem evime uzak kalıyor hem de verimlilik anlamında emin olamadım. YouTube'daki hocalardan çalışmaya başlamıştım ama bana her anlamda destek olamıyorlar, faydasını göremedim ne yazık ki. Uzun lafın kısası reklamlarda gördüğüm ve okuldaki birkaç arkadaşımında kullandığı Doping Hafıza ile bu yıl sınava hazırlanmak istiyorum. Kendime özel çalışma programı oluşturabiliyorum, oyun formatlı animasyonlu ders anlatımları, Çözücü, Şimdi Anladım ve Koçum Yanımda ile sınava dair tüm ihtiyaclarımı karsılıyorlarmış örnek videolarını inceledim fena degil. İnternette de olumlu yorumlar gördüm. Almayı düşünüyorum siz tavsiye eder misiniz?

Bir teknoloji forumu olarak SDN üyelerinin, varsa kullanan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. Teşekkürler.

AVG Brave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Doping Hafıza adlı sistem (!), sadece REKLAM. YouTube'da reklamını gördüğün kandırmacaya hemen atlama. Boş para harcamaya gerek yok, aç YouTube'u arat, bul, çöz. İnternete yaz. İlla alacaksan biraz araştır, gördüğün ilk kandırmacaya atlama.
Kullanıcı yorumları var bu sitede. Bir oku, göreceksin Doping (!)'in ne olduğunu.

WWomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende mezun kaldım bu yıl hedef istanbul mimarlık. yazın tatilde tyt konularını bitirmek için doping hafızayı aldım ve şu ana kadar oldukça memnun oldugumu söyleyebilirim. hocalara ulasabiliyorum gayet ilgililer. bazen absürd saatlerde ders calısıyorum mesela gece 3-4 gibi matematik cozesim geldiginde yapamadıgım soruları cozucuye gönderiyorum cevabı 10-15 dk icinde gelmis oluyor. asırı pratik ve anlasılır sekilde. bence reklamlarda bahsedildigi kadar iyi. tavsiye ederim faydasını görürsün

AVG Brave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bende mezun kaldım bu yıl hedef istanbul mimarlık. yazın tatilde tyt konularını bitirmek için doping hafızayı aldım ve şu ana kadar oldukça memnun oldugumu söyleyebilirim. hocalara ulasabiliyorum gayet ilgililer. bazen absürd saatlerde ders calısıyorum mesela gece 3-4 gibi matematik cozesim geldiginde yapamadıgım soruları cozucuye gönderiyorum cevabı 10-15 dk icinde gelmis oluyor. asırı pratik ve anlasılır sekilde. bence reklamlarda bahsedildigi kadar iyi. tavsiye ederim faydasını görürsün
O Kunduz'da bile var hem de ücret ödemezsin istersen

WWomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doping Hafıza adlı sistem (!), sadece REKLAM. YouTube'da reklamını gördüğün kandırmacaya hemen atlama. Boş para harcamaya gerek yok, aç YouTube'u arat, bul, çöz. İnternete yaz. İlla alacaksan biraz araştır, gördüğün ilk kandırmacaya atlama.
Kullanıcı yorumları var bu sitede. Bir oku, göreceksin Doping (!)'in ne olduğunu.
Gönderdiğin linkteki yorumların hepsi 9-10 yıllık, edebiyat semineri diyor, edebiyatta 48 net yaptım diyor. LYS ve YGS diyor yani eski sınav sistemi. Ben şu an aktif kullanıcı olarak yorumda bulundum

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
113
Facebook'ta sayfa gönderilerini incelemelisin.

Sponsor reklam verilen postların altında iyi yorum olduğu kadar kötü yorumda mevcut. En iyisi kullanıcılardan bilgi almak oluyor bu durumda.