Huawei mate 9- mate 10 pro- honor view 10?

Peki sizce hangi telefon?

• Huawei mate 9

Kullanılan: 0 0.0%
  • Huawei honor view 10

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

abbas007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Son 2 haftadır sürekli huawei nin değişik modelleri hakkında bilgi alıyorum hepsi işime yarayan şeyler ama öğrendikçe seçme aşamazı zora giriyor o yüzden birde size sormak istiyorum.Yeni bir telefon alacağım ve Huawei olacağı 90% apple hiç kullanmadım ve kullanmak istemiyorum. Çok güzel ürünleri var ve benim için önemli olay olan batarya. bunun yanında uzun süreli kampa gittiğim için ve çok güzel anları ölümsüzleştirmek istediğim zamanlar oluyor. sürekli şarj aleti bulamadığım için batarya ilk başta geliyor 2. olan şey ise kamera. huawei mate 10 pro tabii ki kamera açısından mükemmel ama 2 k ekranı var ve bataryası 4000mah mate 9 kamerası biraz daha kötü ama ekanı 1920 px ve bataryası 4000mah. birde honor view 10 u gördüm. kamerası mate 9 a göre iyi bataryası 3750 mah. yani kötü telefon yok ama siz bu şartlar altında seçmek isteseydiniz hangisini seçerdiniz 2 k ekrana sıcak bakmıyorum şarj tüketiminden dolayı ama kamera olayıda çok cazip geliyor mate10 pro daki. oyun oynamadığım için işlemci çok farketmez ve günlük hayatta sadece internet müzik ve kamera kullanıyorum konuşma süreleri zaten yeterince iyi. işlemcinin kameraya olan etkisi daha çok ön planda. Teşekkürler.