Huawei hakkında ne düşünüyorsunuz (3000-5500 arası telefon öneriniz var mı?) ?

Bu konuyu okuyanlar

CAPİTAN JS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Huawei Mate 20 Pro çok hoşuma giden bir telefon fakat yaşanan sıkıntılardan dolayı vazgeçmiştim. Şu anda almalı mıyım yoksa 3-5.5 bin arası önereceğiniz telefon var mı? (İyi bir işlemci ve güzel bir kamera önceliklerim)

Son düzenleme:

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Trump son açıklamasında Huawei'nin affedildiğini açıkladı bir bakıma. Amerikalı yazılım/donanım firmalarının Huawei ile çalışabileceğini söyledi. Birkaç güne daha da temize çekilebilir her şey. Bu durumda Huawei alınabilir. Cihazda aradığınız özellikleri söylerseniz daha iyi tavsiyeler alabilirsiniz

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
P30 tavsiye ederim. Mate 20 pro da olabilir ama kronik sorun oluşma olasılığı daha fazla.

CAPİTAN JS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Trump son açıklamasında Huawei'nin affedildiğini açıkladı bir bakıma. Amerikalı yazılım/donanım firmalarının Huawei ile çalışabileceğini söyledi. Birkaç güne daha da temize çekilebilir her şey. Bu durumda Huawei alınabilir. Cihazda aradığınız özellikleri söylerseniz daha iyi tavsiyeler alabilirsiniz
İyi bir işlemci ve güzel bir kamera önceliklerim , kardeşimde mate 20 lite vardı 5. kattan kuma düşürdü ,kap vs. vardı telefon tertemiz sıkıntı yok ondan dolayı tekrar bi sempatim oluştu huawei ye karşı ama işte bilemiyorum

CAPİTAN JS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
peki OnePlus 7 Pro'yu bu Teknomehmet vs. instagramdan satıyor onun güvenirliği hakkında bir bilginiz var mı?
Teknomehmet güvenilirdir alanlar dürüstlüğüne güvenip memnun kalıyorlar. Eğer öyle bir düşünceniz var ise Teknomehmet doğru bir mağaz olacaktır. Ama garanti önemli ise op 7 pro dan uzak olmalısınız bence.

CAPİTAN JS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teknomehmet güvenilirdir alanlar dürüstlüğüne güvenip memnun kalıyorlar. Eğer öyle bir düşünceniz var ise Teknomehmet doğru bir mağaz olacaktır. Ama garanti önemli ise op 7 pro dan uzak olmalısınız bence.
garanti de sıkıntı yokta yurtdışından gelen telefonların açtırılma olayları varya ,SİM kartındaki TC ile telefonu açtıran pasaporttaki TC eşleşmeli onu nasıl ayarlıyor onu anlayamadım

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
garanti de sıkıntı yokta yurtdışından gelen telefonların açtırılma olayları varya ,SİM kartındaki TC ile telefonu açtıran pasaporttaki TC eşleşmeli onu nasıl ayarlıyor onu anlayamadım
Nasıl açtırdığı ile ilgili bir bilgim yok ama zaten yurtdışı kayıtlı olarak belirtiyor ki kayıtlı ise sıkıntı yapmaz. Yine de almadan önce iyice sorup soruşturun.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
çinli markalar güzel fp telefonları üretiyor huaweinin problemi olmasaydı p smart 2019 almayı planlıyordum

bence alınabilir ama önce problemleri çözülmeli