HTML Admin Panel Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, Themeforest üzerinden bir tema alsam örneğin bu direk html bir sayfa olarak gelecek diye düşünüyorum bir de panel almam gerekir sanırım bunu yönetebilmek için. (Yanlışım var ise düzeltin) bu ayrı alınan panel web sitesine nasıl optimize ediliyor? yani ordan yeni yazı dediğimde web sitesinde bu nasıl yayınlanıyor? bu konuda bilgim olmadığı için soruyorum şimdiden teşekkür ederim.

** Neden wordpress tercih etmiyorumun cevabı şuan mevcutta bir wordpress sitem var ve yavaş buluyorum. (tabi bu hosting firmamdan da kaynaklanabilir.)

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Mrblar,
Themeforest den aldığınız Html tema ile admin paneli arasında bir köprü olması gerektiğini az çok tahmin ediyorsunuz dur..
Kısaca özetlemek gerekirse bir Html temanız var, bir Admin paneliniz ve bir de Veritabanınızın olması gerekmektedir.

Admin paneli veritabanına değer girişi yapmanızı sağlar. Veritabanında bulunan tablolarda sitenizin başlığını makalelerinizi vb. bir çok değeri tutacaksınız. Html de ise veritabanına sorgular çekilerek ordaki verileri ekrana yazdırırsınız. Veritabanından veri çekmek için php vb. bir dil kullanılır.

DeleteBoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun için "PHP" veya "Asp" gibi yaygın programlama dillerinden birini bilmeniz gerekiyor.Eğer bu konuda bilgi sahibi değilseniz,boşuna tema almamanızı öneririm.

Son mesajlar