hizmet değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

kararlimuhendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selamun aleyküm

ttnet-turktelekom internet kullanıyrum . ocak ayında sözleşme yaptık bizim burda max 8mbps hız varmış 56 liraya. ancaaak bize verilen internetin hızı 0.8 mbps ve bu ay sonlarına doğru 0.3 e iniyor. bu durumu soyledim 1.5mbps a çıkardılar ama hala düşük 8 olması gerekirken.

neyse bugun superonline dan aradılar 16mbps internet 200 dk ev telefonu ile konusma ve ev telefonu aylık ücreti dahil 52 lira oldugunu söylediler. sizinde anlıcağınız üzere tabiki evet dedim. şimdi eve ekibin gelip işlem yapmasını bekliyorum...

sorum şu : bu geçiş esnasında (nedeni belli, sözleşmedeki hız farkı 1.5 nerde 8 nerde) bize ek ücret ne kadar çıkartılıyor 2 aylık paket indirimindeki fark gibisinden bişiler dediler bilgisi olan varmı ?

eklemeyi unuttum birde şundan şüphelenmekteyim

bizi ev telefonundan aradılar eve gelicekler dolandırıcı olma ihtimalleri varmıdır ? anladınız siz malum telefonla herkezi dolandırıyolar

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
para isterlerse dolandırıcı oldukları kesindir. yoksa sıkıntı olacağını sanmıyorum.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
türk telekomu arıyarak öğrenebilirsin ne kadar taahüt bedeli çıkıcağını dolandırıcı olcaklarını sanmam ben kampa için arama yaptıklarında Türkcellin numarası üzerinden değilde farklı bi numarayla yapıyolar neden bilmiyorum

kararlimuhendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gittim superonline anlattim durumu sozlesmede 8mbit evde 1.5 zor buluyo falan.. onlarda dediki bizim verecegimizde o cunku ayni altyapiyi kullaniyolar vb... bende hic ugrasmadim iptal ettirdim
--- Gönderi Güncellendi ---
gittim superonline anlattim durumu sozlesmede 8mbit evde 1.5 zor buluyo falan.. onlarda dediki bizim verecegimizde o cunku ayni altyapiyi kullaniyolar vb... bende hic ugrasmadim iptal ettirdim