Her Fiyattan Kulaklık Önerisi Alınır (Kulakiçi Kulaklık)

Bu konuyu okuyanlar

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhabalar. Forumda çok aradım fakat tam olarak istediğim konuyu bulamadım. Herkes farklı türlerde konu açmış ama çoğu cevapsız kalmış. Şimdi ben kulakiçi kulaklık arıyorum onu belirteyim. Kablolu veya kablosuz olabilir. Herkese yardımcı olmak amacıyla acaba her fiyat bandından önerdiğiniz kablolu veya kablosuz kulakiçi kulaklıkları yazabilir misiniz? Mesela 50 liralık şunlar var 100 200 300 liralık şunlar var gibisinden. Daha da üst fiyatlarda bir şey alamam fakat benim gibi arayışta olanlar için iyi bir konu olur yüksek fiyatlı kulaklıklar önerilse bile. Teşekkürler.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Merhabalar. Forumda çok aradım fakat tam olarak istediğim konuyu bulamadım. Herkes farklı türlerde konu açmış ama çoğu cevapsız kalmış. Şimdi ben kulakiçi kulaklık arıyorum onu belirteyim. Kablolu veya kablosuz olabilir. Herkese yardımcı olmak amacıyla acaba her fiyat bandından önerdiğiniz kablolu veya kablosuz kulakiçi kulaklıkları yazabilir misiniz? Mesela 50 liralık şunlar var 100 200 300 liralık şunlar var gibisinden. Daha da üst fiyatlarda bir şey alamam fakat benim gibi arayışta olanlar için iyi bir konu olur yüksek fiyatlı kulaklıklar önerilse bile. Teşekkürler.
Merhaba,
Çok doğru bir konu açmışsınız.

Link 599 tl Link 569 tl Link 499 tl Link 409 tl Link 369 tl Link 299 tl

1000 tl üstü
BOSE QUITECONTROL 30 Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
SONY WI-1000X Wireless Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık
SENNHEISER MOMENTUM Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
SONY WF.1000X Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Altın
SONY WF-1000X Wireless Gürültü Engelleme Özellikli Kulak İçi Kulaklık
MOTOROLA OneS Plus Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık
APPLE AirPods Stereo Bluetooth Kulaklık- MMEF2TU/A
BEATS POWERBEATS 3 BT Decade Kulak İçi Kulaklık (MRQ92ZE/A)
SENNHEISER CX 7.00 Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
BEATS POWERBEATS 3 Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Siyah
BEATS X BT DECADE Kulak İçi Kulaklık (MRQA2ZE/A)

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhaba,
Çok doğru bir konu açmışsınız.

Link 599 tl Link 569 tl Link 499 tl Link 409 tl Link 369 tl Link 299 tl

1000 tl üstü
BOSE QUITECONTROL 30 Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
SONY WI-1000X Wireless Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık
SENNHEISER MOMENTUM Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
SONY WF.1000X Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Altın
SONY WF-1000X Wireless Gürültü Engelleme Özellikli Kulak İçi Kulaklık
MOTOROLA OneS Plus Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık
APPLE AirPods Stereo Bluetooth Kulaklık- MMEF2TU/A
BEATS POWERBEATS 3 BT Decade Kulak İçi Kulaklık (MRQ92ZE/A)
SENNHEISER CX 7.00 Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
BEATS POWERBEATS 3 Kablosuz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Siyah
BEATS X BT DECADE Kulak İçi Kulaklık (MRQA2ZE/A)
Hepsi bizzat kullandığım kulaklıklar çokta memnun kaldım.

Tam bir f/p ürünü. 35 lira Xiaomi Piston Basic Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı

Sony kalitesi, sesi çok net ve iyi. 80 Lira bandında. Sony MDR-EX110APR Kırmızı Kulakiçi Kulaklık Fiyatı

Şuan kullandığım çok çok memnun olduğum kulaklığım 150 lira Sony Mdr-Xb50ap Ekstra Bas Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. 1000 tl üstünü alamayacağım ama yine de tek tek bakacağım [emoji23]. Bir de spigenin kablosuz kulaklığı varmış onu yazmışsınızdır diye düşünmüştüm fakat yazmamışsınız o da biraz kafamı karıştırdı acaba çok mu abarttılar diye.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. 1000 tl üstünü alamayacağım ama yine de tek tek bakacağım [emoji23]. Bir de spigenin kablosuz kulaklığı varmış onu yazmışsınızdır diye düşünmüştüm fakat yazmamışsınız o da biraz kafamı karıştırdı acaba çok mu abarttılar diye.
Önemli değil. Yüksek fiyatlı kulaklıklar önerilse demişsiniz ben ondan dolayı önermiştim:). Hiç duymamıştım Spigen'in kulaklığını ilk defa sizden duyuyorum.:D

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Önemli değil. Yüksek fiyatlı kulaklıklar önerilse demişsiniz ben ondan dolayı önermiştim:). Hiç duymamıştım Spigen'in kulaklığını ilk defa sizden duyuyorum.:D
Ben de araştırırken gördüm yeni :D ben gidip kulaklıkları inceleyeyim o zaman.

MüzikDinleyicisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung S9 plusun içinden çıkan akg kulaklıkların ses değeri vs nasıldır? 800 liralık sennheiserlere göre çok mu azdır?

İronmes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben S4'ün kulaklığını kullanıyordum kulağımdan sık sık düşüyordu. Sonra çakma earpodslara geçmiştim. Şeklini çok seviyorum kulağımdan düşmüyor. Sony Seinsheir kulaklık alsam kulağımdan düşme problemiyle karşılaşır mıyım?