Hangisini Tercih Etsem Acaba ?

Bu konuyu okuyanlar

onder0326

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;
Kısaca durumumu özetlemem gerekirse telefon almaya karar verdim htc one v düşündüm önce fiyat performans bakımından arastırdım falan sonra samsung w,s advance ve son olarakda sensation xe arasında kaldım

Htc one v:890 TL
Samsung w:720 TL
Samsund s advance:1150 TL
Sensation xe:1250 TL

Fiyat aralığım 1300 en fazla ama kafam cok karıstı yani telefonlar birbirinden cok farklı bırının rami iyi diğerinin ekranı diğerinin ekranı kötü diğer özellikleri iyi birinde android 4 var diğerinde 2 yani cıkamadım işin işinden yardımcı olursanız cok sevinirim
SAYGILAR

onder0326

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motorola nedense bana hiçbir zaman cazip gelmedi marka olarak cok itici geliyo belkide haklısın hani bizde biraz marka olayı var ve malum en iyi markalarda bile arıza olduğunda servisler muazzam sorunlar cıkarıyo Sony dende nokıadanda zamanında yandı başım kvk dan dolayı o yüzden bidaha sorun yasıcakmısım gibi geliyo.bide diğerleri bile bu akdar kafamı kurcalamısken bide motorollaya girersem hiç cıkamam işin içinden:)xe dede ekrana toz kacma sorunu varmıs gerci cıkmadım işin içinden.

http://www.hizlial.com/u02.044.1271.0557/samsung-i9100-galaxy-s-ii

çok güzel ve keyifli bir cihaz tavsiye ederim sana. fiyat aralığınıda aşmıyor.

Hocam s2 fiyat kalite bakımından iyi hoş ama cok kaba ya arkadasın teli 1 hafta kullandım ama inanki ekrak olayı yüzünden geri duruyorum

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Xperia Arc S e bak bi çok güzel bi tasarımı var özellikleride iyi seviyede

onder0326

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya sacma sapan telefonlar nerdeyse s2 ile aynı fiyata sırf büyük oldugu için istemıyorum ama yarı özelliklerdeki sacma telefonlara aynı parayı vermekte sacmalık s2 de cok buyuk arkadas bi telefon alamadım gitti ya

Spesiyalite

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Verdiğin seçeneklere göre yazacağım. Şimdi en başta ben bir samsung kullanıcısıyım. Telefon seçimlerimde araştırmalarımı direk samsung üzerinden yapıyorum. Çünkü gerek parça kalitesi gerek tasarım ve gerek fiyat/performans açısından şuan piyasanın en iyisi samsung. Bu nedenden dolayı verdiğin 2 HTC markalı ürünü eliyorum. Gelelim galaxy w ve s Advance'a. İkisi arasında elbette direk S Advance diyebilirim. Smartphone ların en önemli özelliklerinden biri olan multi tasking, yani çoklu uygulama çalıştırmada çift çekirdeğin önemi büyük bu birincisi. İkincisi telefonlara bu miktarda para verildikten sonra LCD gibi eski bir teknoloji yerine Super Amoled gibi yeni, batarya dostu ve kaliteli bir ekran teknolojisini tercih etmelisin. Evet 1.4 ghz gibi iyi bir işlemci saat hızı var galaxy W nun. Ancak, bu denli hızlı bir telefon LCD ekranla kombine olduğunda şarj açısından bu çok büyük bir dezavantaj demektir. Galaxy S advance arm cortex9 gibi güçlü bir işlemciye sahip. Dilersen 1.2 ghz a overclock yaparak stabil olarak kullanabilirsin. Hatta 1.4 dahi yapsan, yine Galaxy W'dan fazla gidecektir şarjı. 3.7 inclik LCD bir ekran yerine 4.0 inclik Super Amoled ekran zaten olayı bitiriyor. Bu ikisinin arasında yapabileceğim karşılaştırma bu.

onder0326

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam cok tesekkür ederim gercekten özenerek yazmıssın süper bi acıklama olmus tabi tercih cok olunca kafa karısıyo sen galaxy s advance önderiyosun androıd 4 güncelleme sıkıntısı var sanırım demi ve hanı 1150 falan vatanda 1300 e de s2 var ondan hanı ben tereddütte kaldım 100 daha 200 daha derken cıkamıyosunm bu seferde s2 ye 1300 verım desen yaw s3 1700 hadı az da verıyıme gırıyo olay ve aşıyo sorun bu walla hala alamadım bi telefon:)

Spesiyalite

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Rica ederim :) Şimdi şöyle, verdiğin seçenekler arasında bir karşılaştırma yaptım. Eğer 1300 lira verebilirsen s2yi gözüm kapalı öneririm. Ve eminim ki bütün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır. S3 ve S2 arasında kalsam 400 500 lira fark veripte s3 almazdım, ama kesinlikle 150 tl daha fark verip s advance yerine s2 alırdım.

onder0326

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle yapiyim ya s2 alıyım ara modellerle uğrasacağıma ekranı buyuk falan demeyıp s2 alıyım.sonucta kendını kanıtlamıs bı telefon haklısın.Boşa kafa yoruyorum.